cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj in dojenje

clock-img

10.10.2007, 10:24

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Vsi me sekirajo zakaj mojemu zdaj 3m ne dodajam nič čaja med obroki. Dojiva se polno na 3 ure in ne vidim potrebe po čaju. Včasih mu ga ponudim pa se ne zanima kaj dosti zanj. Kakšen čaj pride v poštev - če je sploh potreben?user posted image

clock-img

10.10.2007, 10:31

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Sej tud meni pametujejo, pa ji tud ne dajem, ker ni potrebe. Samo, če me dlje ni doma, jo malo potolažijo s čajem. Dajo ji pa kar unga lumpijevega, ki je v bistvu bebe čaj.

clock-img

10.10.2007, 10:35

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Aja, pa še to- še poleti v najhujši vročini ji nisem dajala čaja, ampak se je kar z mojim mlekom odžejala.

Eni dajejo preveč čaja, pa potem to otroku kar zadostuje, da manj mleka popije in se posledično slabo redi.

clock-img

10.10.2007, 10:50

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Dokler polno dojiš, ni treba nobene tekočine dodajat. Itak se napije in naje od mleka.
Ti kar delaj kot delaš.user posted image

clock-img

10.10.2007, 11:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.10.2007, 11:38

clock-img

koala

pencil-img

5539

Če je tvoj otrok zadovoljen brez čaja, potem ga ne potrebuje.
poslušaj sebe in svojega otroka, pa bo najbolje za vaju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

10.10.2007, 11:47

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Če je tvoj otrok zadovoljen brez čaja, potem ga ne potrebuje.
poslušaj sebe in svojega otroka, pa bo najbolje za vaju



Točno tako. Če ga noče, ga ne potrebuje.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

10.10.2007, 12:01

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

Ti jim kar povej, da dobi dovolj tekočine pri tebi. Mene so( tašča) tud ves čas sekiral zarad tega, saj si mu očitno ponudila in, če mu ni do čaja ga res ni potrebno silit. Take stvari me pa res razp....user posted image , pa ja jest sn mu pri teh mesecih že to, pa ono dajala,......ja pa kaj. Jaz ga pa pri skoraj 14-ih mesecih še vedno dojim in jih tud vsevečkrat slišim na ta račun, pa kdaj mislim končat s tem in take, sem eni zanič rekla, da če mu ona ne bi dala za jest, če bi jo prosil-naš je še vedno čist navdušen nad dojenjem in ga res nočem nekaj na silo odstavit.
Ti se kar lepo po user posted image ravnaj, on ti bo najbolje znal povedat kaj potrebuje.

Lp 

clock-img

10.10.2007, 12:54

clock-img

Anonimen

hčerka se je rodila konec aprila in sem jo dojila 20 mescev. Prvih 6 ni pila ne čaja ne vode ničesar, pa smo živeli na temperaturi okrog 40 stopinj Celzija.... otrok dobi vse z mlekom, tako "pijačo" kot "hrano".

Nič panike.

clock-img

10.10.2007, 20:40

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

jst sm pa brala v eni knjigi, k jo je napisala ena patronažna sestra, da tud dojenčki, k so polno dojeni, potrebujejo dodatno količino za odžejat. ko bi nam lahka dojenčki sami povedali, kdaj in koliko so žejni, bi bli zelo pretreseni, da jih puščamo nevede v hudi žeji. jst sm mojega sprva samo dojila in pogosto mi je po podoju jokal. pol sm mu pa še mal čaja ponudila in je blo zelo pogosto vse ok.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem