cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Čaj

clock-img

29.08.2010, 13:43

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Pozdravljene! Naš user posted image bo kmalu dopolnil 4 mesece, ga pa še vedno polno dojim, čaja pa ne mara, mu ga včasih ponudim po žlički, recimo ko je blo vroče... pa me zanima, kako je s pitjem čaja potem, ko bom začela uvajati gosto hrano, mu moram dati že čaj po flaški ali je dovolj recimo, če bom zraven še dojila?

clock-img

29.08.2010, 14:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

To boš pa sama vidla, ko boš uvajala GH. Moja tavečja npr. se je sam dojila, brez dodatne tekočine na začetku, pa je blo vse ok. Tamala pa se je dojila, tekočine sploh ni hotla, pa je bila strašno zaprta in imela je hude probleme pri kakanju. Tak da sem se trudla, da bi spila še kaj tekočine, čeprav ji je šlo zelo slabo.

clock-img

29.08.2010, 14:55

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

najprje ponudiš čaj,če pa ne bo hotel pa ga podojiš

clock-img

29.08.2010, 17:32

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Pa mu ga dam po flaški al raje na žličko, ker dojim?

clock-img

29.08.2010, 21:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne vem, moja je od začetka pila po flaški, pa zarad tega ni imela problemov z joško.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem