writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

12.12.2005, 15:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.12.2005, 15:15

clock-img

taška30

pencil-img

2758

V DM-u se dobi Aptamil 1, 2 in 3 v vrečkicah za en obrok. Torej ena vrečka za cca. 2 deci mleka. Stane malo čez 100 tolarjev, se mi zdi.
Ostale firme mislim, da tega nimajo, vsaj jaz še nisem nikjer videla.

clock-img

12.12.2005, 15:34

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pri nas ena škatla sigurno ni šla v 14 dneh, nisem bila pa nikoli ekstra pozorna, kdaj sem jo odprla. Pazila sem, da je bila vedno dobro zaprta in na suhem in temnem prostoru in se nisem sekirala glede tega.

clock-img

12.12.2005, 16:48

clock-img

BibaJ

pencil-img

253

Če boš lepo zaprla s sponko nima kaj bit. V petih tednih boš pa sigurno porabila! Nič se sekirat, ti roki so vedno postavljeni še z malo rezerve!

clock-img

12.12.2005, 19:10

clock-img

tincci

pencil-img

1430

A jih prvič kaj zvija, ko dodaš umetno mleko? Naša je stara 6 tednov in bi ji morda pred spanjem kaj dodala, ker ne vem, ali je taka jokica zaradi krčev ali ker je lačna?

clock-img

12.12.2005, 19:42

clock-img

Anonimen

Tincci, poskusi, pa boš videla. Jaz sem tudi  v začetku mislila, da so krči, čeprav res nisem dojila. Pa sem mu enkrat, kljub prepovedi hranjenja med "krči" s strani patronažne, dala za jesti in je pojedel še en cel obrok in nato spal kot top. Poskusi.

clock-img

12.12.2005, 20:06

clock-img

dory

pencil-img

8852

Tudi midva sva mela hipp...v mullerju prodajajo nemskega in sta po dve pakungi v eni skatli..pomoje bolj ekonomicno..ceprav sem ga jaz porabla v stirih dneh....celo skatlo...poskusi...ceprav jaz sem se striktno drzala rokov...danes bi pomoje tud kak dan sla cez :)

clock-img

13.12.2005, 16:05

clock-img

ja_ni_ka

pencil-img

27

Najcenejši Aptamil v vrečkah ali v škatlah se dobi v Kolinski, kjer je industrijska prodajalna.

_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

clock-img

13.12.2005, 21:23

clock-img

žužu

pencil-img

620

IZVIRNO SPOROČILO: ja_ni_ka

Najcenejši Aptamil v vrečkah ali v škatlah se dobi v Kolinski, kjer je industrijska prodajalna.



žal ni res.
v kolinski je npr. aptamil ar 3600, v milerju pa le 2600.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem