cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

19.11.2005, 16:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.11.2005, 16:30

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Živjo!

Vidim, da si poskusila že z vesm mogočim. Po kopaju Emi dobro posuši vratne gubice s "fenom" in jih nato namaži z mandljevim oljem, mogoče bo kaj bolje. Tako jaz vedno naredim Anžetu, da nima potem rdeče kože.Če pa ne bo bolje pa raje pojdi k zdravniku, boš saj videla kaj je narobe.V upanju, da bo čimprej bolje, lep pozdravček.

clock-img

19.11.2005, 17:16

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Živjo,

moj sonček je imel celo poletje odkar so se zaćčeke vročine vnete vratne gubice. Probala sem vse živo,skoz mazala z Bepanthenom, pa s pudrom, ampak pomagalo ni nič.
Enkrat, ko smo bili v posvetovalnici, mu je sestra namazala z Elocenom (ali nekaj takega) in je rdečina takoj izginila, samo problem je ker je ta krema zelo močna in vsebuje kortikosteroide, ki tanjšajo kožo, tako da je ni dobro preveč pogosto uporabljati.
Ma, vem da ti nisem nič pomagala. Pri nas ima to od potenja. Verjetno je tudi pri tvoji Emi zaradi tega.
Če je že tako hudo, da je do krvi, pa le pejte do pediatra.

Lp, Naja

clock-img

19.11.2005, 18:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.11.2005, 19:21

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Tudi našemu pikcu ni nobena žavba pomagala razen kortikosterioda, pa še to samo za nekaj dni, potem je pa spet vse ven butnilo. Vkolikor gre res za alergijo pomaga samo dieta in nič drugega. Če se koža ne bo umirila, pojdi k pediatru pa ti bo predpisal kremo. Potem pa hitro na testiranje in dieto udart. Pa pa, T.

clock-img

19.11.2005, 19:23

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Aja, poskusi jo kopat še v hrastovem lubju (dobiš v lekarni). Nam je zelo pomagalo. T.

clock-img

19.11.2005, 20:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.11.2005, 00:28

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Naja 31,sigurno ga je namazala z Elocomom.To mazilo je imel moj tamali za atopijski dermatitis.S tem mazilom ,si otroka lahko mazal samo tri dni skupaj,pa še dobro ni iti takrat na sonce.Pa še res tanjša kožo.
Zdaj pa je dobil mazilo Elidel,ki ni tako agresiven in ravno tako učinkovit,kot Elocom. 

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

20.11.2005, 07:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.11.2005, 15:59

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Počakaj do jutri, ker ni take panike, da bi morala k dežurnemu. Ja, te pikice so tudi znak alergije. Naš jih je dobil na morju zaradi kreme za sončanje. Jutri pa le pojdi k pediatru, da pogleda kaj je in da ti predpiše mazila. Če je alergija, potem ti priporočam bioresonanco. Srečno! T.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem