cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

16.10.2005, 11:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.10.2005, 12:37

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

hi. seveda še hujšamo. samo javljat se nisem zdaj dva dni uspela, ker sem mela živo norišnico. jaz mam danes oh dan in za kosilo jem špagete s paradižnikovo omakco (po tajnem receptu mojga atijauser posted image ), zvečer pa kaj sladkega.

včeraj sem pa krompirček. za kosilo krompirjevo solato, za večerjo pa kuhan krompir+zeleno solato.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

16.10.2005, 20:09

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Meni se itak zdi, da je skoz vikend vedno bolj slabo javljanje.. Jaz tudi nimam skoraj nič časa.. user posted image

Na kratko: Pri meni zdaj vse malo stoji.. Jutri se bom (po najboljših močeh) spravla telovadit (doma) - bomo videli če bo kaj iz tega, ker ravno takrat, ko bi naredla eno par trebušnjakov ali pa počepov, se mali zbudi in začne tulit.. user posted image vmes pa vse druga delam (cote dam prat, pa likam, pa malega hranim, se z njim igram, ga previjam...)

clock-img

16.10.2005, 21:22

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojla,
včeraj zvečer grešila... najboljši je bil pršut s kruhom... pa šnopčke z nekimi zelišči na koncu...
Danes pa za kosilo pašto, seveda, juhuhu!
Zvečer pa en moj mafin, eno uno zeleno frutabelo pa košček črne čokolade... mmmm
Komaj čakam jutrišnji dan... sadje...

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem