cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

26.05.2013, 16:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.05.2013, 17:20

clock-img

oktober11

pencil-img

650

sestrična je imela napisano: Z darili si ne delajte skrbi, saj to v ljubezni pomembno ni. Če pa drugače mislite si vi, naj raje kak evrček v kuverti zašumi.

luštno, in itak smo vsi povabljeni vedeli da si gradita hiško in jima tako najbolj ustreza.

< Sporočilo je popravil oktober11 -- 26.5.2013 17:22:44 >

clock-img

26.05.2013, 18:04

clock-img

Dilove*

pencil-img

102

Midva sva napisala cisto na koncu vabila:

Da nebi prihajalo do problema enakih daril,bova zelo vesela tudi,ce nama podarite denar,ki ga bova porabila za nakup tistih stvari,ki jih potrebujeva ali za porocno potovanje .



_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

clock-img

26.05.2013, 21:07

clock-img

_Tami_

pencil-img

30

Midva nisva nič napisala. Itak vsak vpraša, kaj si želiš za darilo in sva takrat povedala, da ne rabiva ničesar, vesela bova pa kakega €.

clock-img

27.05.2013, 08:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.05.2013, 08:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.06.2013, 09:15

clock-img

abc123

pencil-img

352

Meni pa ni všeč, če to piše na vabilu. Sploh če bosta vabila osebno bo vsak vprašal kaj za darilo in to povesta. oz. se običajno vsaj tisti najbližji pozanimajo o vajinih željah in tako izvedo da bi si želela denar.

Če že morata to pisno sporočit, bi jaz dodala v pismo/vabilo dodaten listek s tem napisom, vabilo bi pustila pa naj služi svojemu namenu - torej vabljenju. Ta darila so nekaj materialnega poroka pa pač ne, je nekaj duhovnega, globljega in to mi ne gre skupaj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem