cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

20.08.2008, 13:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.08.2008, 14:00

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Za ostalo ne vem in upam, da boš čimprej zrihtala, lahko ti pa povem za Ergotyl - prijateljica je imela podobno situacijo pred dobrima dvema mesecema in seveda se kapljic ni nikjer dobilo. Potem je pa klicala na vse možno konce in so imeli v lekarni v Šentjurju še en pozabljen primerek. Tako da se mogoče usedeš za telefon in greš kar po imeniku, morda jih bodo pa še kje imeli, posebej kje v kakšnem bolj zakotnem kraju.

clock-img

20.08.2008, 14:05

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Joj, ne, jaz se s tem ne bi hecala. Sama sem namreč imela tako izkušnjo 14 dni po porodu, ko sem orng onrg krvavela, iz mene so šli prav taki bolj veliki kosi strjene krvi ali tkiva, ne vem, kaj je bilo tisto. Tako da sem hitro šla nazaj v porodnišnico, kjer so z UZ ugotovili, da je notri ostalo 3 cm posteljice in mi nato hitro naredili čiščenje. Potem sem tudi sama dobila tiste kapljice.
V glavnem, pojdi se pokazat.
Glede kapljic pa čudno, saj nekaj pa menda mora biti namesto njih al kako?user posted image
Srečno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

20.08.2008, 14:15

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz pa mislim, da je to kar urgentno, saj posteljica v tebi gnije. In že tako jo imaš v sebi 7t. Na tvojem mestu bi šla na urgenco in rekla, da me boli in da imam vročino tudi če je ne bi imela. Čudno, da to nekateri G tako na izi jemljejo.

clock-img

20.08.2008, 15:52

clock-img

NajaG

pencil-img

79

Pozdravljena, jaz sem bila 6tednov po porodu na pregledu pri G in je tudi ugotovila ostanek posteljice.Takoj sem dobila napotnico, sem poklicala v P in že drug dan šla na čiščenje.Bilo me je grozno strah, a nisem nič čutila, saj te uspavajo, pa še isti dan greš domov.
Vsekakor pojdi v P takoj na čiščenje, da ne dobiš kakšnega vnetja, kar ti bo dosti huje...ne razumem tvojega G, da te pustijo še čakati in ti predpišejo celo kapljiceuser posted image user posted image
To je tvoje telo, vendar pojdi v P čimprej na čiščenje...itak te bodo prej še tam pregledali in nato poslali na čiščenje!
Fajn uredi, držim pesti zate in poročaj.
čao

clock-img

20.08.2008, 16:02

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jaz bi tudi na tvojem mestu šla kar na urgenco. Pa saj praviš da si imela bolečine- torej ne čakaj!

Je pa res malo čudno da te G pusti tako čakatiuser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

20.08.2008, 21:03

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Glede kapljic pa čudno, saj nekaj pa menda mora biti namesto njih al kako?user posted image


Ne, žal ne. Skoraj neverjetno, ampak tako je. Denar, sveta vladaruser posted image . Enostavno se jim ne splača več proizvajati teh kapljic, ekvivalenta pa ni na tržišču.

clock-img

21.08.2008, 12:05

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Glede kapljic pa čudno, saj nekaj pa menda mora biti namesto njih al kako?user posted image


Ne, žal ne. Skoraj neverjetno, ampak tako je. Denar, sveta vladaruser posted image . Enostavno se jim ne splača več proizvajati teh kapljic, ekvivalenta pa ni na tržišču.



Ma daj, kar ne morem verjeti. Jaz sem jih dobila po obeh porodih. Svašta. Res žalostno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

21.08.2008, 13:05

clock-img

uršula83

pencil-img

635

Slučajno sem naletela na to temo...januarja sem imela blighted ovum in sem dobila te kapljice ergotyl. V bistvu sem predolgo krvavela, pa se na UZ ni videlo da bi kaj notri ostalo (bila sem na čiščenju), pa mi je dala Ergotyl, ki pa sem jih po čudežu dobila. Zadnje. Nisem pa jih NIČ uporabila, tako da bi mogle biti še nekje doma. Če ti kaj pomaga, jaz ti jih z veseljem dam, če jih hočeš. Samo jih moram poiskati...če jih bom najdla. Nič ne obljubim. Lahko pa ti jih dam v Zagorju ali Ljubljani, kjer sem skoraj vsak dan.

clock-img

21.08.2008, 13:07

clock-img

florita

pencil-img

331

Tudi meni je ostala posteljica notril, ista zgodba kot pri tebi 7 teden sem začela krvaveti (kot močna M). Sem šla do G, ki me je nadrl da naj se pomatram in poiščem kapljice, ko sem povedala da se jih ne da dobiti. Potem sem pa šla na urgenco rekla, da imam vročino in močne krče (čeprav jih nisem imela in ne vročine - so me vsaj resno vzeli) in sem bila naslednji dan na čiščenju. Poseg je hiter, nič skrbet.

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

clock-img

21.08.2008, 15:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.08.2008, 22:13

clock-img

NajaG

pencil-img

79

Zimska...kakšne kapljice??pojdi kar v P...ne morem verjet, da vam predpišejo kapljice...ko pa je lahko posledica ostanka posteljce hujša...No, sicer pa tvoje je telo.
Pa vso srečo.

clock-img

21.08.2008, 22:40

clock-img

annie

pencil-img

1049

Pa človek ne more verjeti, kako se nekateri G zaj****** user posted image user posted image Meni so na srečo 2 dni po porodu našli ostanek posteljice in sem še isti dan šla na čiščenje. Jaz bi na tvojem mestu kar na urgenco šla. Pa upam, da kmalu porihtaš.

< Sporočilo je popravil annie -- 21.8.2008 22:41:39 >

clock-img

21.08.2008, 22:51

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mpji prijateljici se je samo sčistilo. Je bilo tako kot pri tebi, dobila kapljice, so ji rekli naj jih jemlje 14 dni , potem na kontrolo in če ne bo samo šlo vse ven, bodo sčistili kar potem ni bilo potrebno.

Ampk če dobiš vročino in boš imela bolečine, pa le pejt na urgenco.

Meni so 2 leti nazaj slabo naredili abrazijo, sem po dveh dneh dobila vročino in bolečine, sem šla na urgenco, še enkrat čiščenje in antibiotik zaradi vnetja. Matr jim user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem