cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

23.04.2008, 19:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.04.2008, 19:51

clock-img

tejkag

pencil-img

455

Oj!
Mi smo probali Novalac AR, ta je proti polivanju. Samo ni kaj dosti pomagalo,samo bolj gosto tekočino je polivala.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

clock-img

23.04.2008, 19:55

clock-img

mala

pencil-img

913

jest sem zamenjala z Aptamilom Aruser posted image -dobi se ga v mullerju in je bilo takoj boljeuser posted image  v bistvu ni več polival..smo pa mogli cuclje zamenjat ker je zelo gost in gre težko čez tiste male luknjice...smo ga pa imeli samo kakšen mesec, ker je imel krče in smo nadaljevali z milumilom.

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

clock-img

23.04.2008, 20:35

clock-img

zalenka

pencil-img

4541

mi smo imeli najprej novalac ar, pa ni bilo velikega izboljšanja, ker naša polije takoj po zaužitju, novalac pa se zgosti šele potem v želodčku. nato smo menjali in probali še aptamil ar. no od takrat pa se preoblačimo le še dvakrat dnevno (zjutraj iz pižame in zvečer v pižamo), razen če kakamo do vratu user posted image user posted image user posted image

aptamil ar se zgosti že v flašici in otrok že spije gosto mleko. ko ga pirpraviš mora stati 7min, no pa saj navodila so na škatli user posted image user posted image

ja cucelj ap potem res rabiš oni ki ima zarezo in ne luknjic. tisti ki je za GH.

clock-img

23.04.2008, 21:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.04.2008, 21:17

clock-img

želva

pencil-img

1452

Naša je tudi ful polivala, pa smo probali z novolacom ar,pa po njem ni mogla kakat, pa smo šaltali na milumil in je zakon!Po njem minimalno poliva, lepo kaka, pa še njam ji je

clock-img

24.04.2008, 07:25

clock-img

mala

pencil-img

913

Polivanje ponavadi mine, ko otroček je več goste hraneuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

clock-img

24.04.2008, 10:01

clock-img

Anonimen

Naš je 9 let nazaj nehala polivati po sojinem melku (adaptirano mleko SOM). Vendar ga sedaj ne priporočajo preveč, včasih so ga pa. Tako, da ne vem. Je pa imela želodčni refluks, bruhala je v loku. Predn smo pogruntali sojino varianto, smo pa dajali rižkota v mleko, pa je bilo malenkost boljše. Takrat še niso imeli toliko različnih mlek.Poskusi z drugim mlekom, kot je Milumil, ker je bolj gost. Je eni kolegici pomagal. Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem