cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

11.03.2008, 14:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.03.2008, 14:31

clock-img

kovač

pencil-img

679

Doma imam namiznega,če bi pa sedaj kupovala bi pa 100% kupila prenosnika, zaradi praktičnosti. Vzameš ga lahko povsod s seboj, še na wcuser posted image user posted image .

clock-img

11.03.2008, 14:36

clock-img

Anonimen

meni je pa vseeno namizni nekako boljši.. Zakaj ne vem.. Ampak ne bi šla kupit prenosnega.

clock-img

11.03.2008, 14:39

clock-img

ona

pencil-img

3685

Če nimaš prostora pride prav prenosnik,drugače je ba namizni dosti boljši,vsaj,kot sem jaz slišala!

clock-img

11.03.2008, 14:43

clock-img

Tanik

pencil-img

1705

v službi imam namizni, doma prenosni. kaj pa vem? če imaš določen prostor pa nimaš namena kam nosit je bolj namizni, drugače pa prenosni.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

clock-img

11.03.2008, 14:43

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Zakaj bi bil namizni boljši????
Zdaj je tehnologija v prenosnikih tako napredovala, da so razlike z navadnim zanemarljive. Poleg tega je prenosnik ful ful praktičen. Jaz imam oba, a prenosnika ne dam za noben denar.



_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

11.03.2008, 14:45

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Prej sem imela namiznega, sedaj imam prenosnega in je sedaj boljše, ker ga lahko prenašam po stanovaju. Še zvečer ko mojega ni, gre prenosnik z menoj v posteljouser posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

11.03.2008, 14:46

clock-img

piamaria

pencil-img

523

Carmy, kaj nisi že nekaj okol tega spraševala, sli se samo zdi?
No ja prenosnik HP vsekakor, če ga jemlješ izključno za domačo uporabo pa rajši škatlo.
rtako sem naredila jaz in nimam problemov, prvo leto sem delala vse na prenosnik, sadaj vse domače zadeve delam na klasičnega prenosnik me spremlja na potovanja in službeno.
Ni pa neke velike razlike, če plačaš za kvaliteto.user posted image

clock-img

11.03.2008, 14:47

clock-img

Anonimen

Odvisno kolk denarja maš na razpolago. Ker dobri prenosniki so dragi, ful dražji kot dobri stacjonarci. Ma pa vsak svoje prednosti pa slabosti.

clock-img

11.03.2008, 14:48

clock-img

rogljicek

pencil-img

970

Če ne rabiš prenosnega, s tem mislim, če ne potuješ ali se veliko seliš, raje kupi desktopa, ker za določeno ceno dobiš veliko, veliko boljšega kot laptopa. Ker laptopi so še vedno hudičevo dragi, če hočeš kolikor toliko dobrega.

clock-img

11.03.2008, 17:31

clock-img

Anonimen

Midva imava doma namiznega in prenosnega, pa mi je prenosni dosti boljši. Tak, da je zdaj prenosni kar moj, namizni pa njegov.user posted image  Fajn mi je, ker mam brezžični internet in sem lahko z njim bilo kje v stanovanju...Ne vem no, pač mi je zelo prirastel k srcuuser posted image . Torej, jaz sem definitivno za prenosnika.user posted image

clock-img

11.03.2008, 17:57

clock-img

Kaštrun

pencil-img

668

najbolje je itak imeti oba. praktičen je bolj prenosnik. je pa fora, da midva samo s prenosnikom ne bi preživela, ker preveč filmov, glasbe in vsega tega zvlečeva iz neta in včasih je računalnik prižgan 24 ur

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

clock-img

11.03.2008, 18:09

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Jaz sem za prenosnika. Mi je res fajn, ker ga lahko povsod nesem s sabo.

clock-img

11.03.2008, 18:44

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Prenosnik. Z njim lahko grem na net kjer koli v hiši oz. na terasi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

11.03.2008, 21:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.03.2008, 22:02

clock-img

Anonimen

Meni osebno laptop, ampak je skoraj potrebno imet oboje, ce si "razvajen" oz. navajen na ves luksuz. user posted image

Jaz nic ne downloadam, diska imam itak premalo, kar resujem z zunanjim, ampak cez laptopovo tipkovnico je pa ni. Prav tezko tipkam na navadni.

Kar pa se wireless-a tice - je precej pocasnejsi, kot direktno vklopljen modem v racunalnik. Jaz imam npr. hitrost 54mb/s, ce sem cisto zraven ruterja. V sobi mi pa wireless skoz ven mece in je blazno pocasen, tako da downloadanje na tej liniji oz. na wirelessu (v mojem primeru) je pravo mucenje.

clock-img

11.03.2008, 22:03

clock-img

Anonimen

S prenosnikom.

clock-img

11.03.2008, 22:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.03.2008, 22:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.03.2008, 22:55

clock-img

karmy

pencil-img

2530

jaz sem mela namiznega par let, in odkadar imam prenosnika, ga ne bi zamenjala za nič, še posebno za tiste kurčeve kable. Glede na to da sem dosti okoli, mi velko pomeni računalnik, ki ga hitro spokam in ga nosim okoli, kot pa da se zajebavam s tistimi kabli. Ampak je pa seveda odvisno za kaj rabiš laptop. Če ga rabiš za kakšne zelo velike datoteke, ( je potrebno kupiti dražji laptop, ker ima več prostora) če rabiš kaj urejati, ki potrebuje dobro grafično,...etc. To je toliko lastnosti, da je treba res vse preštudirat kaj točno želiš. Meni osebno je bolj všeč laptop, ker ga zaprem, in grem kamorkoli hočem in se priklopim npr. v hotelu ....

Jaz osebno bi rada imela čez par let kar oba. Enega za raznorazne filme, igrice, večje datoteke,.... laptop pa za prenašanje okoli....


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

12.03.2008, 11:52

clock-img

rogljicek

pencil-img

970

Jaz mam Hp prenosnika, sem ga 3 leta nazaj kupila za 460 000 sit. Verjetno bi za to ceno dobila uhuhu desktopa. Zato sem jaz za desktopa, za manj denarja dobiš več. Drugače se pa strinjam s Karmy- oba met je idealno.

< Sporočilo je popravil rogljicek -- 12.3.2008 11:53:25 >

clock-img

12.03.2008, 11:59

clock-img

urskas

pencil-img

683

IZVIRNO SPOROČILO: Carmy

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR


Jaz nic ne downloadam, diska imam itak premalo, kar resujem z zunanjim, ampak cez laptopovo tipkovnico je pa ni. Prav tezko tipkam na navadni.




meni pa ravno tipkovnica ni všeč. Veliko lažje in hitreje tipkam na navadni. Morm še mal prespat...



Saj lahko tudi navadno tipkovnico gor priklopiš, ...
Jest imam zraven miško...
Mi imamo le prenosnega in ga ne dam stranuser posted image
Edina slaba stran (sicer ne zame, ker tega ne potrebujem) ker ga ne moreš dodatno nadgrajevat...

< Sporočilo je popravil urskas -- 12.3.2008 12:00:22 >

clock-img

12.03.2008, 13:00

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Meni osebno laptop, ampak je skoraj potrebno imet oboje, ce si "razvajen" oz. navajen na ves luksuz. user posted image

Jaz nic ne downloadam, diska imam itak premalo, kar resujem z zunanjim, ampak cez laptopovo tipkovnico je pa ni. Prav tezko tipkam na navadni.

Kar pa se wireless-a tice - je precej pocasnejsi, kot direktno vklopljen modem v racunalnik. Jaz imam npr. hitrost 54mb/s, ce sem cisto zraven ruterja. V sobi mi pa wireless skoz ven mece in je blazno pocasen, tako da downloadanje na tej liniji oz. na wirelessu (v mojem primeru) je pravo mucenje.



Očitno imaš zanič wireless oz. ruterja. Ker meni deluje čisto normalno tudi ko sem v drugi sobi. Pa so vmes 3 stene in nič ne upočasni. Res pa da je bil ruter kar drag.

clock-img

12.03.2008, 13:07

clock-img

urskas

pencil-img

683

Očitno imaš zanič wireless oz. ruterja. Ker meni deluje čisto normalno tudi ko sem v drugi sobi. Pa so vmes 3 stene in nič ne upočasni. Res pa da je bil ruter kar drag.



tudi pri deluje normalno, tudi če je priklopljenih več računalnikov hkrati ni razlik...

clock-img

13.03.2008, 08:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna


Očitno imaš zanič wireless oz. ruterja. Ker meni deluje čisto normalno tudi ko sem v drugi sobi. Pa so vmes 3 stene in nič ne upočasni. Res pa da je bil ruter kar drag.



Ruter je od Linksysa, tako da slab ni. In je wireless pocasnejsi, kot vezava direktno na mdoem. In ce eden od priklopljenih racunalnikov downloada, zasede toliko in toliko downloada na "liniji" in enako je z uploadom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem