cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

07.01.2008, 17:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 17:42

clock-img

Anonimen

zakaj si pa začela dodajat?

pri nas se je super obnesel hipp izključno iz Mullerja!

clock-img

07.01.2008, 19:50

clock-img

pilar28

pencil-img

203

Pozdravljena: mi smo dajali našemu fantku Novalac- po njem ni polival, lepo kakal in še pančkal je bolje.Imeli smo krče in, ko sem začela dodajati so le ti malo vnesli, ne povsem ampak malo lahko pokombiniraš.Novalac moder in rumen proti zvijanju in krčem.
Boš videla, mi smo ga pili do 16 meseca.

clock-img

08.01.2008, 11:16

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Sem ravno na eni drugi temi odgovorilauser posted image
midva sva se tudi dojila do 4. meseca, potem je dobil Apramil Comfort in je nekaj časa normalno kakal, potem ga je zaprlo. Je kakal enkrat na teden. Potem sem na RR prebrala in videla, da hvalijo Hipp. In je resuser posted image je začel kakat tako kot ob dojenju

clock-img

08.01.2008, 11:40

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Naša je po Novalacu kakala čisto trde klobaske, sedaj smo na Bebi1 in je blato lepo tekoče.

clock-img

08.01.2008, 13:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.01.2008, 15:39

clock-img

pilar28

pencil-img

203

user posted image  bravo in upam, da bo vse ok, razlika ne bo takoj očitna, po parih dneh -tako je bilo pri nas, ampak je že pri 5.mes pil tudi komarček čaj, pa je pomagalo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem