cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

10.03.2007, 08:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.03.2007, 08:54

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Preden grem sonce uživat se še javljam, ker me potem do zvečer ne bo v hišo user posted image :
Z: košarica jagod, dve jabolki
K: pečeno kislo zelje, tenstan krompir, zelena solata z rdečo peso
V: enako, pol manj

Lep in uspešen dan  želim!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

10.03.2007, 10:54

clock-img

ms15

pencil-img

109

Še jaz:
Z 2 hruški
M mandarinček
K jota
M banana
V 1/2 manj

Lep vikend!

clock-img

10.03.2007, 11:42

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Da se še jaz javim. Nekaj mi računalnik nagaja, zato ne vem, če bom se lahko vsak dan javila.

Včeraj sem se lepo držala. Sem jedla goveje zrezke v čebulni omaki, zvečer sem šla na srečanje s štajerkami, ampak se nisem pregrešila, čeprav so vse okoli mene jedle. user posted image

Danes pa:

Z: nič (sem spala do 10)
K: rižota z zelenjavo + solata
V: pol manj

clock-img

10.03.2007, 11:46

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Pozdravljene zvezdice!

Jaz se vam tu in tam malo javim, diete se namreč ne držim po vseh regelcih, ampak meni je glavno da ne stradam in jem kaj mi paše, kile pa kljub vsemu gredo doluser posted image  Danes sem zajtrkovala eno hruško, za kosilo imam pražen krompir s porom in korenčkom (probajte, je full dobro), za večerjo pa bom vrjetno spet malo grešila, saj gremo v gostilno. Ampak pojem pa res zelo malo, veliko mi niti ne paše.

clock-img

10.03.2007, 12:57

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdrav!
Danes:
Z: 2 jabki
K: špinača, pire krompir, solata
V: verjetno solata s krompirjem

Zdaj pa do konca skuhat kosilo in  potem na Šmarno goro - malo rekreacije.
Pa lep pozdrav.

clock-img

10.03.2007, 16:44

clock-img

tinkav

pencil-img

88

zivjo zvezdice kako ste?jaz sem super.danes pa krompircek papat!! zelo lep dan je danes.veste kaj me zanima ce ker ve kje naj pogledam posnetek o tisti deklici ki je zivela z psom in baje laja in tece kot ps.hvala

clock-img

10.03.2007, 17:55

clock-img

cincin

pencil-img

100

Še enkrat lepo pozdravljene zvezdice.user posted image
Moram reč, da je bil vzpon na Šmarno goro kar precej zadihan, se pozna da od septembra nisem bila gor. No zdaj sem pa pošteno lačna in glede na to, da se otroci nekaj bašejo sem šla raje mal sem pogledat, da ne podležem skušnjavi.user posted image Zdaj pa bom skuhala en krompirček za na solato, da bom čimprej napolnila moj želodček.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem