cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

-11kg v 3-5ih tednih

clock-img

06.06.2008, 12:43

clock-img

lira22

pencil-img

35

Sem našla na enem forumu da je ena shujšala 11kg v 3-5ih tedni.....
Bom kar prekopirala kaj je napisala:

"Sem pa skuhjaša s kar precej kruto dieto že dvakrat po 11 kg v treh do petih tednih. Mnogim se zdi grozno, da sem tako hitro toliko shujšala, ampak meni je pa super in že več kot pol leta držim isto težo.Sem pa jedla sledeče: zajtrk en sadež (pomaranča ali kivi ali jabolko), kosilo en kos mesa in solata, lahko tudi zelje oz. repa, ob 16-ih pa zadnjič en navaden jogurt s čim manj maščobe zmešan s pol litra vode. To spiješ na eks in si sit ziher par ur. Najbolj groznih je prve tri dni, potem pa se kar navadiš, sploh ker gre skor vsak dan 1 do 1,5 kg dol. Zraven pa seveda piješ postni čaj od patra Ašiča, in sicer najmanj 2,5 litra in hodiš lulat kot zmešan!:) Fino pa je, da se nacediš s čajem pred obrokom, tako si avtomatsko manj lačen in še po obroku.

Kruto a učinkovito! "


Torej, kaj pravite punce???

Jaz sem tko ****njena da bi probala......



clock-img

06.06.2008, 12:44

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Ne, hvala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

06.06.2008, 12:47

clock-img

higuys

pencil-img

1160

ne nori

clock-img

06.06.2008, 12:49

clock-img

Anonimen

Jaz sem pristaš diete, pri kateri se zgubi 0,5 kg tedensko. Zakaj? Zato, ker telo ne čuti tako krutega pomanjkanja. Moje telo namreč zelo protestira ob pomanjkanju hrane, zato ga moram goljufati po malem.
Dobra je ta, a je tok zaljubljena, da je zdržala in da še vzdržuje?user posted image  Ma pa železno voljo, res.

clock-img

06.06.2008, 12:51

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kruto



predvsem to - KRUTO

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.06.2008, 13:03

clock-img

deja27

pencil-img

494

ja res je kruto,grem koj probat,ta jogurt z vodo zmešan,če me ne bo nič gor na rr,sem vrjetno na školjkiuser posted image

clock-img

06.06.2008, 13:11

clock-img

Anonimen

Je kruto, sam se mi zdi, da človek čisto lahko zdrži s tako malo hrane.

jaz v to čisto verjamem.. npr. včeraj  - zjutraj sem pojedla ene 4-5 prepečencev, potem jabolko in ananas, zvečer pa en par kuhanih hrenovk.

Samo to. Pa ne mislt da sm bla lačna al pa kaj. Samo doma me ni blo in potem ni časa za lenarjenje in hrano.

clock-img

06.06.2008, 13:12

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Je kruto, sam se mi zdi, da človek čisto lahko zdrži s tako malo hrane.

jaz v to čisto verjamem.. npr. včeraj  - zjutraj sem pojedla ene 4-5 prepečencev, potem jabolko in ananas, zvečer pa en par kuhanih hrenovk.

Samo to. Pa ne mislt da sm bla lačna al pa kaj. Samo doma me ni blo in potem ni časa za lenarjenje in hrano.




Saj lahko zdržiš, samo ne vem, če je glih zdravo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

06.06.2008, 13:25

clock-img

Anonimen

Jest moraš baje 5 obrokov na dan, pa res vedno samo nekaj malega.

Problem je sam v tem, če se že spravim jest, potem ne bom pojedla samo mal, ampak kar konkretno. user posted image

clock-img

06.06.2008, 13:57

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

to gre za kratki čas, tega se ne moreš držati celo življenje, ker ti bo zdravje odpovedalo. takoj, ko se bo pa ta gospodična začela nazaj normalno prehranjevati, pa se bo zredila. zakaj?

zato, ker bo v času stradanja telo porabilo vse zaloge in si bo hotelo te zaloge za ''hude dni'' pridobiti nazaj.

tako, kot je že ena napisala, je to goljufanje telesain telo se bo odzvalo z jojo efektom

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.06.2008, 13:57

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kruto, ja. Imam preveč rada svoje telo, da bi ga tako mučila.
Je pa meni ratalo v malo daljšem obdoblju, cca 7-8 tednov shujšat 13 kil. Jedla sem pa zdravo. Za zajtrk res samo sadje, kosilo in večerjo ločevala, mesa nisem jedla, kruha skoraj ne... Veliko sadja in zelenjave in gibanje, kar je itak zelo pomembno.

clock-img

06.06.2008, 14:11

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

... no sej tale je sama napisala, da je ŽE dvaktrat to delala - to ti vse pove o diet!
Jaz montignacam in odkar sem spravla dol 13 kg v enem mesecu (tudi ni tak malo), jih nisem nazaj pridelala. S tem, da sem jaz za razliko od te, jedla pravo hrano v velikih količinah!!
Pa Snorlax in SonjaH poišči tule gor, ti bosta povedali isto. S tem, da sta onidve nekje pri 25 - obe v par mesecih...
Kaj pa vem, če se ti splača takole stradat, če lahko ješ po mili volji po MOntignacu in isto dobiš dol. Je pa veliko lažje bit strikten!

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

06.06.2008, 14:13

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

No, evo, sej nisem vidla - tudi Mojamura je ena od Montijevih uspešnic!!
Tak da zamisli se punca, kaj se ti bolj splača in se nam pridruži na MOntignac - podforumu..

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

22.06.2008, 21:05

clock-img

Clavdy

pencil-img

46

Sem probala pred 4 leti v kombinaciji z body wrapingom. Dieta je kruta, rezultati so lepi, prve tri mesece je uredu, se ne zrediš, potem pa počasi dobiš vse nazaj.
Danes  nimam več tako močne volje oz. bolj trme, kot sem jo imela takrat.

clock-img

07.07.2008, 15:23

clock-img

puncica

pencil-img

9847

uh tole pa je mučenje same sebeuser posted image , me zanima kdaj bo tale punca spet ponovila dieto in kdaj bo prišla k pameti, pa sej si bo čist zjahala svoj zdravje user posted image

clock-img

07.07.2008, 15:25

clock-img

Anonimen

Mal pameti je pa vseeno pametno uporabljatuser posted image

Drgač pa.....če si sam na vodi skujšaš še večuser posted image

clock-img

11.07.2008, 22:39

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz tud esedaj zadnje čase full malo pojem..zj.redko kdaj zajtrkujem,mogoče kakšen košček salame (ko ravno otroka zajtrkujeta)..pol jem kosilo..nato smo pa cel dan zunaj in ni časa jesti..po 18i uri pa itak ne jem in če me do 18ih ni notri potem niti ne večerjam..pa niti nisem lačna..se je telo že navadilo mojega ritma..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

11.07.2008, 22:52

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

To je full odvisno kolk preveč kg imaš. Jst npr. že 2t jem za zajtrk sadje, med tednom za kosilo solata (vikend normalno kosilo), večerja solata oz. lubenica. Pa se teža skoraj ni premaknila. Jem pa tako, ker ob 13h delam, ob 12h pa jst ne morm met kosila. Pa še zdej ko je vroče mi kuhana hrana sploh ne paše. Res pa da nimam full preveč kilogramov. Uglavnem meni ustreza, nisem lačna.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 11.7.2008 22:54:39 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem