writing-img

*zeleni slap*

  
clock-img

21.02.2008, 13:09

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Ali se mi katera pridruži pri dieti zeleni slap??To je zelo učinkovita dieta,ampak je bolj za mesojedce,ker se pač lahko je vsa vrsta mesa,rib,in ogromno zelenjave.Meni je enkrat pomagala izgubit v manj kot pol leta 26 kg.Če bo katera zainteresirana se naj javi in se bomo dogovorile kako naprej,si pomagale pri setavljaju jedilnikov....Tako da na žalost moram sedaj izgubiti spet 15 kg ,ki so mi ostali po porodu.Z veseljem ,če se mi kera pridruži.

< Sporočilo je popravil win -- 21.2.2008 18:15:31 >

clock-img

21.02.2008, 13:58

clock-img

matejagm

pencil-img

54

user posted image mislim,da bom ostala kr sama.Še čakam če mi katera prihiti v slapuser posted image .

clock-img

21.02.2008, 14:10

clock-img

Anonimen

grem jaz pod slap, če se lahko zraven je sadje...

clock-img

21.02.2008, 14:33

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Prvič slišim za to dieto,če pa ni preveč komplicirana bi še pa jaz.Sam da ni za zajtrk sadje.

clock-img

21.02.2008, 14:36

clock-img

oktavija

pencil-img

1583

Jaz sem na zelenem slapu in močno razmišljam da se prešalatam na beljakovinsko, ker je kr hudo zjutraj papat meseka in solato...user posted image jaz bi vsaj kak jogurt jedla pa ne smem!!!!user posted image user posted image

DRUGAČE PA JE HITRO VIDNA SPREMEMBA TAKO DA KDOR JE MESOJEDEC MU LAHKO ZLAHKA USPE!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

clock-img

21.02.2008, 14:41

clock-img

Anonimen

Že zjutraj meso? Uh pol pa ne vem, če bo zame user posted image ,

clock-img

21.02.2008, 14:56

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Pa nej bo ena tolk prijazna in mi opiše bolj podrobno.

Prosim, prosim, prosim!!!

clock-img

21.02.2008, 15:01

clock-img

Anonimen

Ješ meso, zelenjavo, ribe in podobne stvari.
Brez SADJA, OGLJIKOVIH HIDRATOV.... Mene najbolj moti ker ne smeš jesti sadja. Drugače pa jaz kdaj pa kdaj pojem kakšno sadje. Samo so rezultati malo manj hitro vidni.
Evo jaz se bom pridružila. Ker sem študentka in jem na bone bo bolj težko, ampak se bom probala držati in ne bom jedla sadja in stvari ki se ne smejo.
Kdaj pa začnemo?

clock-img

21.02.2008, 15:41

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Jaz sem začela že danes.Če katero podrobneje zanima naj napiše samo dieta zeleni slap in se bo izpisalo.Js sem danes za zajterk jedla sataraš(opražena čebula,paradižnik,in umešane jajčke zraven),za kosilo pa zeljno solato in pečenega zajca.In sem se kr fajn najedla.Za malico pa bom spila en kapučin z natrenom.za večerjo pa solato t tuno.

clock-img

21.02.2008, 15:45

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Danes imam 68 kg in rada bi jih zgubila 15.Kaj pa ve?Ja drugače je dieta res super hitro deluje,ampak imam izkušnje z njo se je hitro navadiš.Upam da se mi pridruži kera resna slapovkauser posted image .Skupaj nam bo lažeuser posted image .In potem se bomo zmenle keri dan se bomo vagale in bi lahko ena naredila seznam,kera to obvlada.

< Sporočilo je popravil win -- 21.2.2008 18:23:47 >

clock-img

21.02.2008, 17:27

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija
Jaz sem na zelenem slapu in močno razmišljam da se prešalatam na beljakovinsko, ker je kr hudo zjutraj papat meseka in solato...user posted image jaz bi vsaj kak jogurt jedla pa ne smem!!!!user posted image user posted image
DRUGAČE PA JE HITRO VIDNA SPREMEMBA TAKO DA KDOR JE MESOJEDEC MU LAHKO ZLAHKA USPE!!!user posted image user posted image user posted image



tudi jaz sem ravno iz tega razloga šla na beljakovinsko (še pred tem pa sem kratek čas bila na ločevalni, ampak mi ni ustrezala oz ni prinesla  rezultatov)

tako ''skupinsko'' hujšanje je kar super, je fajn če imaš neko moralno oporo

želim vam veliko uspeha, pa katerokoli dieto že boste izbrale

< Sporočilo je popravil win -- 21.2.2008 18:22:27 >


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

21.02.2008, 19:08

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Tale bi pa bila za mene,saj jem sam meso na meso!!

clock-img

21.02.2008, 19:34

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Na žalost se sadje ne sme jest,ampak jaz ga itak ne maram,da mi paše.Vseeno pa pijem cel dan limonino vodo.

clock-img

21.02.2008, 21:27

clock-img

Maratonka

pencil-img

32

živjo!!
jaz sem na zelenem slapu od ponedeljka, ampak vsak dan malenkost grešim, ker za zajtrk spijem actimel - ampak tistega z 0%, ki ima čisto malo OH - skoraj vsaka zelenjava ima tudi toliko, tako da me ne peče preveč vest user posted image
sicer ne jem mesa razen rib, ampak se vseeno najde veliiikooo različnih stvari za pod zob user posted image
obožujem zelenjavo!!, malo pa že pogrešam kakšno jabolko, ampak če se ne sme........ user posted image  moram povedati, da sploh ne pogrešam sladkarij!! ki so sicer moja največja razvada in se jim nikakor ne morem upreti, ampak sedaj me pa sploh ne gane, če prijateljica ponuja čokolatine!
tehtala sem se nazadnje v nedeljo - 59kg, izgubiti pa moram vsaj 5kg - boljše bi bilo kakšne 3 več, ampak to mi je prvi cilj: -5kg.
upam, da se bo razvila kakšna dobra debata tu, prosim da čimbolj poročate, ker bo veliikoo lažje, če bomo tu brale kako gre ostalim. vsak dan berem vseeee forume kar jih najdem na to temo, ampak izgleda, da nas najmanj hujša ravno po tem.... user posted image
jaz se bom tehtala šele naslednji petek, tako da kg prej žal ne morem sporočiti, ampak kaj, ko nimam tehtnice! user posted image  bom pa povedala, če se bo bistveno poznalo na hlačah, ampak kaj ko nimam nobenih takih, da bi to takoj opazilauser posted image
imate ostale kakšne krize? nekatere pišejo (na nekem drugem forumu) da so grozno omotične na tej dieti, jaz pa sploh ne! imam dosti energije, ki jo črpam iz blazinic na stegnih in riti user posted image  samo včeraj zjutraj se mi je malo zavrtelo, ko sem vstala iz postelje, ampak sem se takoj ko sem spila svojo jutranjo klasično veliko kupico vode sem se počutila odlično! pa tudi te vrtoglavice ne pripisujem dieti, ker imam že tako zelo nizek pritisk (nikoli čez 90/60)....
koliko časa pa nameravate držati to dieto? jaz bom vztrajala vsaj do naslednjega petka, potem pa bom mogoče dodala še en sadež na dan in kakšen jogurt. pa možno je, da se bom kakšen dan vmes pregrešila, ker me prijateljice vabijo na kosilo, pa ni vedno čisto vsega na izbirouser posted image  ampak jih imam tako rada da grem v vsakem primeru z njimi, pa naj me to stane cele kileuser posted image user posted image

no, jaz sem se razpisala, da se vam verjetno niti prebrati ne bo dalo! user posted image

lepo vas pozdravljam vse zelenoslapke, in držim pesti za vse nas!!!

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

clock-img

22.02.2008, 08:09

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Vredu,jaz grem tudi z vami pod slap!Sem si prebrala kaj lahko ješ in se mi dopade,ker nisem glih za sadje in makarone.Se bom pa vsak dan pregrešila in spila deci mleka,ker kave brez mleka ne pijem.Upam da ne bo vplivalo na samo dieto.Danes sem se tehtala:Teža 69,3kg moja višina 176cm.
                                                       Cilj 62-63kg.user posted image  

clock-img

22.02.2008, 08:16

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

no sicer morem še natančno pogledat kaj je ta dijeta, kaj se lahko je in kaj ne, vendar če res deluje sem z vami in to resno. Začnem pa v ponedeljek.

Bi pa rada prišla na težo okoli 52-55kg max. Sedaj jih imam veliko preveč ja nosečnost je naredila svojeuser posted image
Se bom pa v ponedeljek še stehtalauser posted image

clock-img

22.02.2008, 08:21

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Pa sem se potrudala,da ne bomo iskale kaj lahk jemo in kaj neuser posted image
NAVODILA ZA IZVAJANJE DIETE:



VSO OSTALO HRANO, KI TUKAJ NI OPISANA NE JEJTE !!!



HRANA KI JO LAHKO JESTE:

VSE VRSTE MESA: JUNETINA, KURETINA , SVINJINA ,JAGNETINJA ,GOSKA, RACA, VSE VRSTE JETRC, DIVJAČINA. PRIPRAVITE JO LAHKO NA VSE NAČINE: KUHANO,PEČENO ALI ROŠTILJ, RAZEN POHANEGA. LAHKO JESTE OCVIRKE, PRŠUT, KLOBASE, REBRCA, SALAME, IN VSE OSTALO SUŠENO MESO, VENDAR BREZ KRUHA, RAZEN HRENOVKE,.

VSE VRSTE RIB: MORSKE IN SLADKOVODNE IN VSE VTSTE RIBJIH KONZERV Z ALI BREZ ZELENJAVE.

VSE VRSTE SOLAT: SVEŽA ZELENA, SVEŽA PAPRIKA, ČEBULA, PARADIŽNIK, KUMARE, SVEŽA IN V KIS VLOŽENA ZELENJAVA, SOLATA IZ MORSKIH SADEŽEV, RADIČ, ŠPINAČA. VSE SOLATE ZAČINITE Z OLJEM, KISOM, POPROM PO SVOJI ŽELJI. JAJCA IN AJVAR NA VSE NAČINE.

VSE VRSTE ZELENJAVE: ŠPINAČA, BLITVA, KARFJOLA, ZELJE, PARADIŽNIK, KOLERABA, ČEBULA, POR, PETRŠILJ, REDKVICE IN GOBE.



PIJETE LAHKO: MINERALNO ALI NAVADNO VODO, LIMONADO, ČRNO KAVO IN VSE VRSTE ČAJA BREZ SLADKORJA ALI MLEKA, OBVEZNO UPORABITE NATREN, SAHARIN ALI KAJ PODOBNEGA. POL LITRA BELEGA VINA ALI LITER ŠPRICERJA NA DAN JE DOVOLJENO SAMO PO ŠESTEM DNEVU DIETE!!!



UŽITKI DIETE: SKUHAJTE ZELENJAVO KI JO IMATE NAJRAJE, VANJO DAJTE MESO, KI VAM NAJBOLJ PRIJA, ZAČINITE PO ŽELJI – SKUHAJTE NEKOLIKO VEČ, DA BOSTE IMELI ZA VES DAN. JESTE LAHKO KADAR KOLI STE LAČNI VSE DOKLER NE OBČUTITE, DA STE SITI. SESTAVLJAJTE SI OBROKE ZA VSAK DAN IZ HRANE KI SEM JO OPISAL.



HRANA KI SE NE SME JESTI


KRUH, KROMPIR, MOKA, RIŽ, LEČA, LEŠNIKI, KIKIRIKI, HRENOVKE, DROBTINE, GRAH, FIŽOL, POHANO HRANO, TESTENINE. NITI ENO VRSTO MLEČNIH IZDELKOV: MLEKO, MARGARINA, KISLA IN SLADKA SMETANA, JOGURT, PUDING, NITI ENA VRSTA PIŠKOTOV, SLADKORJA, ČOKOLADE, RAZNIH GRICKALIC - SLANIH ALI SLADKIH, SLADOLED, NITI ENA VRSTA SIRA. NITI ENA VRSTA SADJA ALI KAR SE IMENUJE SADJE!!!



POMEMBNO:



DA BI NADOKNADILI VITAMINE IN MINERALE, KI SE NAHAJAJO V PREPOVEDANI HRANI MORATE VES ČAS DIJETE JEMATI :



VITAMIN C

VITAMIN B

KALIJ, MAGNEZIJ, CINK, PO ENO TABLETO DNEVNO.





Z DIETO ZAČNITE V PONEDELJEK


VAŠE OBLOGE SE BODO TOPILE Z VELIKO HITROSTJO, V PRVIH ŠEST DNEH BOSTE IZGUBILI PET KILOGRAMOV, NATO PA VSAK NASLEDNJI DAN PO KILOGRAM. NE OBUPAJTE, ČE SE TEHTNICA KAK DAN ALI DVA NE PREMAKNE. V 24 DNEH LAHKO ZGUBITE TUDI DO 20 Kg!

ČE SE BOSTE DRŽALI NAVODIL, JE USPEH ZAJAMČEN. Z DIJETO LAHKO VZTRAJATE VSE DO VAŠE ZAŽELJENE TEŽE. DIETA NI NEVARNA ZA ZDRAVJE VSE DOKLER SE DRŽITE VSEH NAVODIL. ŽELIM VAM VELIKO USPEHA IN DA NE BI RAZOČARALI SAMI SEBE! NAJTEŽJE JE PRVIH ŠEST DNI, POTEM PA JE VSE LAŽJE.

clock-img

22.02.2008, 09:02

clock-img

Anonimen

Tudi jaz sem se odločila.
V ponedeljek začnem user posted image  Upam, da nam bo skupaj uspelo. Jaz bi rada shujšala 20 kg user posted image . Taka sem kot slon user posted image  Ne vem kaj je bilo oz. je krivo da sem se v roku leta in pol zredila za 10 kg user posted image user posted image user posted image . Mojo začetno težo bom sporočila v ponedeljek. Aja težo bom pa poročala vsakega 25. v mesecu. Tehtala sem bom sao enkrat na mesec.

clock-img

22.02.2008, 13:21

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Super punce,se nas je že kar nekaj nabralo.In dieto vidim da  tudi že imamo.Js sem pa danes za zajterk jedla mesni narezek(doručak),in kisle kumare.za malico en velik korenček z kosilo imam solato in pečenko.

clock-img

22.02.2008, 14:43

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Jaz pa za zajtrk poli in kisle kumarce.Pa ne vem al lahk jem poli?Za kosilo pa mam ribo in solato.

clock-img

22.02.2008, 18:41

clock-img

Maratonka

pencil-img

32

lahko! na netu sem poiskala sestavo, pa nima nič ogljikovih hidratov.

clock-img

22.02.2008, 21:12

clock-img

daysi

pencil-img

249

ojla, še jaz grem z vami, samo v ponedeljek.

clock-img

23.02.2008, 09:51

clock-img

matejagm

pencil-img

54

ja žigolino seveda lahko ješ poli,saj to je samo meso.

clock-img

23.02.2008, 12:37

clock-img

Maratonka

pencil-img

32

v nekatere mesne izdelke dodajajo tudi moko - tako, da to potem niso več samo beljakovine! to je tudi razlog, zakaj se ne sme jesti hrenovk.

clock-img

23.02.2008, 17:59

clock-img

Prijatelj51

pencil-img

1

user posted image user posted image Pridruži se nam, kjer hujšamo tako, da se učimo pravilno jesti in se kilogrami sami po sebi izgubljajo tako, da se topi maščobne obloge in se nam okrepijo mišice, ki so potrebne, da nam držijo hrbtenico.
Z lahkoto sem izgubil 15 kg..





Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem