cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"pogovor" oz. oglaševanje Herbalifa na Hujšanju

clock-img

06.12.2007, 19:08

clock-img

Anonimen

Dober dan, spoštovani moderatorji.

A kdo prebira tisti forum Hujšanje? In če , zakaj dopuščate tako zelo odkrito reklamo za zvarke Herbalife? Vemo, da so merila reklam pri vas zelooooooooo različna, samo tisto je pa več kot očitno, pa je tema kar gor že lep čas.

clock-img

06.12.2007, 20:00

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Hvala za obvestilo. Bom vzeli krpo v roke in počistili.

Jerneja RR

clock-img

06.12.2007, 20:01

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Hvala za obvestilo. Bom vzeli krpo v roke in počistili.

Jerneja RR



Pa steleks pod pazduho. user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.12.2007, 23:11

clock-img

gaya24

pencil-img

944

herbalife je zakon!

clock-img

06.12.2007, 23:16

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

upam da ne ciljas name.. ker jaz ne delam reklame za to zadevo user posted image jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image nobenmu je pa ne vsiljujem ali prodajam.. samo povedala sem svoje mnenje..

clock-img

07.12.2007, 07:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

upam da ne ciljas name.. ker jaz ne delam reklame za to zadevo user posted image jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image nobenmu je pa ne vsiljujem ali prodajam.. samo povedala sem svoje mnenje..



Ne nate, na ostalih pet, ki so se registrirali samo zto, da oglašujejo HL. Na tiste, ki imajo tri objave in to samo na tej temi, drugje pa jih ni.

clock-img

07.12.2007, 07:58

clock-img

daddy

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image



Placebo efekt ......

clock-img

07.12.2007, 08:09

clock-img

puncica

pencil-img

9847

jst take zadeve kr privat prijavim Jerneji RR, tako bi lahko storili tud ostali uporabniki, ker moderatorju tudi včasih kej zgrešijo, očitno sem pa tole oglaševanje tudi sama zgrešila drugače se sigurno ne bi več pojavljalo na hujšanju, ja pa nisem moderatorkauser posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

07.12.2007, 08:16

clock-img

daddy

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

jst take zadeve kr privat prijavim Jerneji RR, tako bi lahko storili tud ostali uporabniki, ker moderatorju tudi včasih kej zgrešijo, očitno sem pa tole



Al pa moderatorju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sam, to si pač ti ( pa večina drugih uporabnikov tudi )user posted image .

clock-img

07.12.2007, 19:03

clock-img

Anonimen

No, kdo moderira Hujšanje? Ena punči, sem gledala, ima konec novembra zadnjo objavo, ta že ne more kaj prida, pa RR team. Kdo bo torej urgiral na omenjeni temi? Hvala.

clock-img

07.12.2007, 19:44

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No, kdo moderira Hujšanje? Ena punči, sem gledala, ima konec novembra zadnjo objavo, ta že ne more kaj prida, pa RR team. Kdo bo torej urgiral na omenjeni temi? Hvala.




user posted image user posted image user posted image najbolj zanesliva je JernejaRR, ker ona je vedno gor, no vsaj enkrat na dan a pol praviš da moderator Hujšanja ni bil gor že 14 dni al kajuser posted image Mah pa taka resnostuser posted image Sem vidla petka je moderator, no če ima pa preveč dela še jaz javim za komoderatorja, če me seveda hočete.

Pa sej je bila punca danes gor ob štirih, kaj ti albina govoriš o novembruuser posted image , pač ne piše vsak dan tem in to ni kriterij da pa ni pogledala svojega foruma. Tako da pomoje če bi njej javila bi bilo čist ok.


< Sporočilo je popravil puncica -- 7.12.2007 19:45:49 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

08.12.2007, 08:00

clock-img

Anonimen

Pa sej je bila punca danes gor ob štirih, kaj ti albina govoriš o novembru



Aha, lahko da je bila včeraj ob štirih, prej pa je imela zadnjo objavo nekje novembra. Pa četudi ne, si ji pa opravičujem.

Rada bi še vedno samo to, da mi nekdo torej že končno pove ali OGLAŠEVANJE IN REKLAMIRANJE HERBALIFA na Hujšanju ni REKLAMA, ki se ponavadi briše?
Ker če ne, grem jaz zlahka Marogičino picerijo hvalit, čeprav še nisem bla tam.

Vpijem ja, ker me nihče ne j.......

clock-img

08.12.2007, 08:35

clock-img

Anonimen

Ja, je reklamiranje, in jaz bi tiste objave, ki so očitno gor zaradi reklame, zbrisala. Take, ki res kaj povejo o tem, recimo baguskine, ne bi, ker tu skozi pogovor res lahko kaj izveš, ne samo preko katerega ZS se to kupi.
Drugače pa jaz tudi ne pišem moderatorjem, ker ne vem, kdo so. Saj se lahko odpre tema, moderator reagira, zbriše ali/in pošlje meil ali da odgovor na temi, nato temo z lahkoto zbriše.

clock-img

08.12.2007, 09:37

clock-img

daddy

pencil-img

2574

    Vsak forum ima vidno označeno, kdo je ( poleg RR teama ) moderator ( opis foruma / teme / objave / zadnja objava / moderator ).
    Če ima kateri moderator na forumu, ki ga moderira, zadnjo objavo novembra ali kadarkoli, to seveda še zdaleč ne pomeni, da ne čekira vsak dan, tudi večkrat dnevno.

clock-img

08.12.2007, 10:39

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Tema je počiščena, uporabniki opozorjeni.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

08.12.2007, 12:53

clock-img

Anonimen

Hvala.

clock-img

08.12.2007, 21:00

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vpijem ja, ker me nihče ne j.......



A ja, jst sem pa luft al kaj user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem