cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"...87.dan

clock-img

11.01.2006, 06:19

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ZADNJI vodni (vodovodni, hidrantni...user posted image  ) dan.
Upam, da me danes ne zvije.....prejšnja dva sta minila brez problemov, niti krulilo mi ni v želodcu. Upam, da ta mine enako.....da me ne bo zvil za oba vodna dneva nazaj...pa še kakšnega za vnaprej.

še 3 dni do konca. jeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.01.2006, 08:52

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Bravoooooooooooooo!!!!! Super si, cukr! Vsem nam za vzgled!user posted image

clock-img

11.01.2006, 10:53

clock-img

rikica

pencil-img

294

Cukrček jaz te zapuščam oziroma "ta nove" zato,ker bom nadaljevala z "odločnimi".Zato ker če imam danes vodni dan ne bom skupaj z onimi prišla.Si pa nam res lahko za vzgled.Resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zdaj pa v shoping po nove cunje.Pa še razprodaje so jeeeeee...

clock-img

11.01.2006, 11:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

No, rikica, pol sem pa res sama ostala. PA toliko nas je bilo na začetku. Me prav zanima, koliko bo od odločnih ostalo na koncu.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.01.2006, 17:25

clock-img

Sofi

pencil-img

528

CUKRČEK,  si res sama? Ej, potem ti je pa še toliko bolj za čestitat. Upam, da bo tudi mene "toliko v hlačah" kot je tebe. Koliko vas pa je bilo na začetku? Pa na koncu nam zaupaj tvoj minus.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp
Odločna

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

11.01.2006, 17:56

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola, sofi
ja, na začetku nas je bilo fuul...ne vem točno številke ampak veliko. Pol  so pa kar odpikavale od diete. In očitno sem res sama ostala.
PA KAJ! Važno, da sem do konca prišla (oz. imamše tri dni...te bom pa tud zdržala, a ne). Danes imam samo vodo. Tam ob pol dveh me je mal zvilo....serm si šla čaj skuhat in mi je fuul pomagal premagat lakoto. Sem čutila čisto vsak ovinek v črevesju, kjer je čaj šel, ker ni bilo nič v trebuhuuser posted image
Zdele sem pa en kufetek spila. Pa še mal vode in čaja bom in bo dan okrog. Saj ni tako grozno zdržat brez hrane...vse je v glavi.  Pač vem, da ne smem jesti in telo to sprejme.


U glavnjem tud teb želim, da prideš do konca uspešno. Jaz povem končno število izgubljenih kil v soboto, ko je moj zadnji dan. Povem pa toliko, da sem zelo srečna z sedanjo postavo. Sicer še manjka nekaj do takrat, ko bom res čist zadovoljna , vendar vseeno. Nikakor pa nočem bit trlica....mora ostat kaj za prijet. user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.01.2006, 18:17

clock-img

Sofi

pencil-img

528

user posted image

Še eno vprašanje. A ta na avataru je tvoj?

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

11.01.2006, 18:44

clock-img

Anonimen

Cukrček, iskrene čestitke tudi od mene. Poznam občutek, ko greš zadovoljen proti cilju, pa četudi sam. Morda še večje zadovoljstvo.

clock-img

11.01.2006, 20:29

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

user posted image

Še eno vprašanje. A ta na avataru je tvoj?



Ne, ta pa ni moj. Jaz imam hčer staro leto in pol. Ta se mi je samo blazno luštkan zdel...tak žurerski.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.01.2006, 20:30

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Cukrček, iskrene čestitke tudi od mene. Poznam občutek, ko greš zadovoljen proti cilju, pa četudi sam. Morda še večje zadovoljstvo.



Ja, res je. Pa saj ti si tud ostala sama , ne?!? Splišni je itak druga skupina bila. AL kako?


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem