cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"...65.dan

clock-img

20.12.2005, 06:06

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
če jaz ne bom danes tukaj v službi zaspala pa tud ne bom nikoli. Tako sem zaspana zadnje čase, da sploh ni res. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa danes OH dan......jaz bom najbrž žgance jedla. NAjbrž. Če jih bo dec blagovolil skuhat ( jaz jih namreč ne znamuser posted image  ). No ja, sicer pa skoraj vedno on kuha, ker pride pred menoj domov in ima čas.
Kakšna ideja, kaj bi zraven žgancov? Zelja se mi ni včeraj dalo pacat....za kaj drugega pa nimam ideje.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.12.2005, 07:21

clock-img

Anonimen

Repo user posted image  Ali pa jurčke, če jim imaš kaj v skrinji ali pa šampinjone, zdaj so v Šparu poceni.

clock-img

20.12.2005, 07:22

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

cukerček kaj pa kakšen "ajmoht"????? Zraven ajdovih žgancov je to super razen če se ti v zvezi z shujševalno to kaj podere to pa pol ne vem.

clock-img

20.12.2005, 09:10

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz bi že almoht, sam kaj ko ga ne smem. Ja, jurčki bi bili dobri....lisičk mam še ful v skrinji al pa če bi šampinjone kupla.
Ma, neki bom že jedla, ni hudič. Se ni za bat, da bom premalo pojedlauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.12.2005, 09:21

clock-img

Anonimen

Ali pa kakšna zelenjavna "obara", malo bolj gosta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem