writing-img

"Ta nove"...58.dan

clock-img

13.12.2005, 06:11

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

....ali vodni (vodovodni pravi moj svak) dan. In sicer že 2.tovrstni dan.
Poleg vode si lahko dane s privoščite enino kako sirovo luknjicouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.12.2005, 08:59

clock-img

Anonimen

O, Cukrček, pridna. A še katera vztraja?
Jaz v glavnem zdaj jem samo beljakovine, ker sem blazna mesojedka in sirojedka. Tako se moram prav prisliti, da za kosilo jem kdaj riž ali makarone, pa potem spet zvečer salamo in sir. Kile pa stojijo, čeprav bi rada, da gredo še malo dol.

clock-img

13.12.2005, 09:26

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

hej, vztrajnice,
smo pridne?
Jaz pa za zajtrk vedno navaden jogurt (so mi med dieto manjkali), potem kakšno kavo, za kosilo, kar pač imajo v menzi (ponavadi dietno kosilo), popoldne se ne morem upreti kakšnemu sadežu ali oreškom (jih je ostalo ogromno od Miklavža), za večerjo pa imava še vedno iste zadeve kot prej; en dan beljakovine, en dan OH (pašta ali pizza), en dan pa škrob (ponavadi krompir iz pečice)...
sadne dneve izpuščava, na koncu so bili res prava muka.
Kile stojijo, seveda bi bilo OK, če bi šle še kaj dol, a tudi tako je v redu. samo, da ne gre gor!!!

clock-img

13.12.2005, 12:50

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Cukrček zdrži danes, itak imam pa občutek, da ti preneseš vse. Jaz imam 2. vodovodnega naslednji teden glih malo pred Božičkom, tako da bom sigurno pridna, ker bo ob božičnih dobrotah sigurno kakšen mali prekršek (nisem zgledna, če že dobrih 10 dni pred Božičkom mislim oz. planiram prekrške, no sej bo res kakšen majhen, upam...).

Drugače je pa danes zame na jedilniku sadje, ki mi gre že bolj težko dol..... pozdravček

clock-img

13.12.2005, 21:25

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Kako je šel vodovodni dan?

Jaz se moram prav malo potožit... preživela sem pestro urico ob iskanju mojega lepega šopka ključev (od hiše, od stanovanja mojih staršev, od enega avta, od drugega avta, od pošte... plus lep obesek), ki ga je Luka skril neznano kam.
NEUSPEŠNO!!!!
Kako lahko izgine tako velik šop ključev?!
Kako sem lahko tako neprevidna, da ga pustim na mii, kjer kar kliče Lukove roke, naj ga kam odnesejo?!
Zdaj preiščem samo še vrečo s smetmi, bljak, potem pa bom pustila vse vkup in čakala, da se pojavijo sami. Ni vrag, da se ne bi... magari čez nekaj mesecev...

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem