cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"...17.dan

clock-img

02.11.2005, 06:03

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
danes po doooolgem vikendu spet v službi in danes končno beljakovine. Za kosilo bom jedla sardele+zelenjavo+malo kruha.
Včerajšnji sadni dan pa je bil uspešno preživetuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

02.11.2005, 07:50

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,

pa se tudi jaz javljam po nekaj dneh. Prišli smo s krajšega dopusta iz Prekmurja. Pa nikar misliti, da se tam lahko držiš diete. Jok brate, odpade. Ja, ja, potem pa jok in stok. Tako se danes po štirih dneh nažiranja vračam v stare tire. Groza vam povem. Hrana je postajala bila že pravo "mučenje". Vsepovsod same dobrote in NE MOREŠ SE JIM UPRETI. Ja seveda, na tehtnico si ne upam niti stopiti. Cilj je še vedno cilj, ki ga želim doseči, ne glede na ponovno pridobljene kilograme.
Danes so torej beljakovince. Za kosilo bodo zrezki, zame naravni na žaru, za ostale z omakco in krompirjevimi svaljki in solata.

Eh, saj bo bolje.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

02.11.2005, 08:06

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest pa sadne dneve nemorem preživet.... zmeraj ga prekršim.. sam glavno da mi kg padajo počas :) jupii

clock-img

02.11.2005, 11:07

clock-img

rikica

pencil-img

294

Še ena grešnica.Ti trije dnevi so bili grozni.Saj se nisem ravno nažirala,ampak sem vseeno grešila.Pol kile je pa vseeno šlo dol ta teden.Skupaj 2,5 kguser posted image user posted image Saj danes pa gremo dalje!Za kosilo bom piščančje meso pečeno na žaru in solato.Za večerjo pa pol manj.Lp

clock-img

02.11.2005, 13:34

clock-img

total

pencil-img

4453

Čao,danes za kosilo meseka+solata,včeraj sem pa se mal pregrešilauser posted image .

clock-img

02.11.2005, 14:30

clock-img

asija

pencil-img

149

Zdravo jaz bom za kosilo pečenico in kislo repo. Za večerjo pa sadje. Na tehnico sploh ne upam iti, ker po dolgem vikendu žretja so šle kile gor ali pa so ostale nespremenjene. Danes pa sem se odločila 100% brez grešenja dokler nimam 55 kg. Pa če stradam. Hvalabogu, da ni nobenega rojstnega dneva v prihodnje.

clock-img

02.11.2005, 14:31

clock-img

asija

pencil-img

149

Cukrček bravouser posted image user posted image user posted image . Če bi bila tako vztrajna kot ti bi bila že na cilju.

clock-img

02.11.2005, 17:38

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ojla,ojla !
jaz pa sem imela danes OH in sem papcala špinačine rezance z zelenjavno omakco tisto od Ete za večerjo pa še košček jedilne čokolade jutri pa sadni dan - moj prvi upam, da bom zdržala, pa še to kdaj so se vam začele kilce izgubljat  in koliko na enkrat je šlo dol, samo, da vem za orentacijo.user posted image  za srečo

clock-img

03.11.2005, 06:07

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

mama, to je čist odvisno od tega, koliko ji imaš preveč. Jaz jih imam veliko preveč in zato sem jih po parih dneh že 3 zgubila. Zdej, če nisi preveč rejena, pač ne boš tako hitro hujšala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

03.11.2005, 06:22

clock-img

Anonimen

Mama, kot pravi cukrček. Odvisno, koliko si rejena, jaz sem imela za zgubit (oz. je bil moj cilj 10 kg). Do prvega vodnega dne jih je šlo dol 8, z dvema pa se borim od drugega meseca naprej. Ampak se mi zdi, da bo šlo, včerajnšnji vodni dan je kar topil maščobice user posted image

 
In kot sem že enkrat rekla, se mi zdi, da je tole kar moja optimalna teža, torej 175 cm, 65-66 kg. Sem zadovoljna.
 
Aja, ko se bodo kile ustavile, pa vztrajaj, morša vztrajat, čeprav se nikamor ne premakne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem