cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"...13.dan

clock-img

29.10.2005, 07:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutr!
Eko, spet po dolgem času imam delovno soboto.
Dons pa spet beljakovince vase mečemo, a ne. Sploh ne vem, kaj bom jedla. Včeraj so mi tako pečena jajca zadišala, da sem se komaj zadržala, da si jih nisem naredila. Mogoče si jih danes naredim. In zvečer sem bila takoooo lačna.....pol mi pa še dec zraven lušte dela s sendvičem. Groza! Sadja pa nikakor nisem mogla pojest.
Vagala se pa nič nisem . Upam, da je šla še kaka kilca dol.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

29.10.2005, 08:05

clock-img

rikica

pencil-img

294

Dobro jutro.Jaz pa na ta dan vedno jem meso.Sploh ne pomislim na kaj druga.Ali piščančje ali puranje meso,čeprav ne vem kako dolgo še ga bomo lahko jedli zaradi ptičje gripe.Tiste ki imata to dieto v malem prstu,na kateri dan se lahko jejo mlinci?Obužujem jih pa ne vem kdaj jih lahko jem.Zraven pa rdečo zelje njammm...Moje kilce pa nimam pojma kak so,se bom v ponedeljek vagala.Trebuh imam malo manjši.Prej sem imela takšnega kot,da sem 5 mesecev noseča.Zdaj pa sem še smo 2 mesecauser posted image user posted image user posted image Uživajte in Lp

clock-img

29.10.2005, 08:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Po moje lahko mlince ješ na OH dan. Nisem pa sigurna

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

29.10.2005, 09:11

clock-img

Anonimen

Ja, po moje tudi mlinci pašejo na OH dan.
Drugače pa, Cukrček, včeraj sta za posledicami ptičje gripe v Vietnamu umrla punčka in moški. In, glej ga zlomka, pred dnevi sta jedla jajca ...

clock-img

29.10.2005, 09:56

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

A zdej bi mi ti rada tek pokvarila? Nak, ne bo ti uspelo. Pa če takoj fašem kurjo gripo.
Pred dnevi sta jajca jedla, da pa celo življenje dobesedno v kurjem dreku živijo so pa pozabili povedat

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

29.10.2005, 11:15

clock-img

rikica

pencil-img

294

Te sta očitno surove jajce jedla,če sta se okužla.Cukrček ti si jih pa le fajn speči,da ne bo kaj narobeuser posted image user posted image .Saj sem si mislila,da lahko jem mlince na OH dan samo nisem bila ziher.Lp

clock-img

29.10.2005, 11:40

clock-img

total

pencil-img

4453

Čao,danes pa bojo na mojem jedilniku lignji,jih obožujem,zvečer pa še ne vem.

clock-img

29.10.2005, 14:16

clock-img

asija

pencil-img

149

zdravo

Danes sem imela za kosilo pleskavice, tudi za večerjo bo meso, ker gremo na rojstni dan k nečakinji. Malo bom grešila, ker sem ji spekla torto jo bo tudi treba poskusiti. Vendar mi ne diši preveč, ker že cel dan "pocam". Hvala bogu, da je ratala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem