cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....85.dan

clock-img

09.01.2006, 06:27

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
še vedno sem tukaj, vztrajam še zadnji tedenuser posted image user posted image

Danes bom za kosllo imela testenine z omako iz bučk. V tem bom maksimalno uživala, ker so bile bučke drage ko pes....1250 kilogramuser posted image  Sem jih naročila možu, da jih kupi...če bi jaz videla po kolk so, jih niti slučajno ne bi kupila.

Zvečer pa še nimam pojma, kaj bom jedla. NAjbrš kar kak saden jogurt...noter mogoče kosmiče. Ne vem še.

Še 5 dni...jeeeeeeeeeeeee

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.01.2006, 06:33

clock-img

Anonimen

Bravo, Cukrček! Pridna.

clock-img

09.01.2006, 07:29

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Cuker, Cuker user posted image  user posted image  user posted image .
Je pa tvoj možek tudi tak butelček, kot moj. Če napišem na papir naj kaj kupi, sploh ne gleda ceno. Glavno da uboga ženičko. user posted image

Eh, ti naši moški.....

clock-img

09.01.2006, 08:37

clock-img

drus013

pencil-img

53

Cukr prosim povej, kakšen je rezultat.
Pa trikrat hura za samokontrolouser posted image  hura user posted image  hura user posted image hura.

clock-img

09.01.2006, 10:01

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

V soborto, ke imam 90.dan, izveste končni rezultatuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.01.2006, 10:48

clock-img

total

pencil-img

4453

Upam,da čez 5 dni vidimo tvojo novo podobo(fotko)user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.01.2006, 18:40

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Cukrček, kaj si ti čisto sama ostala od 'ta novih'? Koliko vas je pa začelo? Kdaj so pa obupale?

clock-img

09.01.2006, 22:03

clock-img

rikica

pencil-img

294

Ne,ne tu pa tam se še najde kakšna "ta nova".Jaz kot sem že večkrat napisala,še dojim oziroma zdaj že 1 tedn ne in sem imela verzijo te diete v malo lažji obliki.Nisem imela sadnih in vodnih dni.Dojenje mi je bilo na prvem mestu.Sem pa kljub temu shujšala 5 kg.Sedaj,ko sem pa nehala dojit pa sem začela jest tako kot je treba,brez grehov in upam,da mi rata shujšat še 10 kg.Tako,da se bom jaz kar "odločnim"pridružla ko bo Cukrček končala.Nisem pa se redno javljala,ker nisem vsak dan na računalniku.Z druge pa ne vem kje so,na začetku pa nas je bilo kar nekaj.Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem