cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....52.dan

clock-img

07.12.2005, 06:07

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ola, bejbe,
dejte se mal pofočkat, koliko nas je sploh še v skupini. Se mi zdi, a nas je vsak dan manj. Ali se sploh še splača vsak dan temo odpirat?

No, danes je OH dan in jaz bom spekla pizzo.....zelenjavno seveda. Da vidim če je res tako dobra, kot jo eni hvalijo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

07.12.2005, 08:43

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Je dobra. Celo zelo dobra.
Moj mož naredi tako, da je ne moreš pozabit.
Na testo da najprej mešanico pelatov in nasekljanih oliv, gor pa gobice, melancan, bučke... karkoli. 
Lahko pa se tudi prekršiš in dodaš malček mozzarele. Dosti ne bo škodilo, če se na ostale dneve držiš pravil

clock-img

07.12.2005, 08:48

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Mojca, daj neki povej. Ti daš gor melancane.....a mora biti mehak ali trd kot bučka? V trgovini imajo samo mehke in ne vem, ali je tak še dober. Ker bučke so vedno trde. Kaj še paše gor na pizzo? Jo 1. delam in nimam pojma kaj bi še dalauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

07.12.2005, 08:50

clock-img

Anonimen

Ja, Cukrček, ti kar odpiraj tee. Jaz jih vedno z veseljem berem.
Ja, zelenjavna pizza je tudi meni zelo dobra. Jaz sem dala nanjo paradićnikovo omako, kakšno kupljeno, pa narezane olice, pa takrat še obvezno čisto na tanko narezano papriko. Pa še kakšne gobice, pa je res dobra. Sem prav premišljevala, da si bom kdaj kakšno tako v pizzeriji privoščila.
Drugale sem pa danes ful vesela. Ker sem se prvič po končani dieti, prejšnji teden v četrtek, stehtala in kaže še eno kilo manj. Hura! Pa sem imela ful slabo vest, ker sem skozi nekaj mlela, med drugim tudi čokolade.

clock-img

07.12.2005, 09:15

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Kjer jih jaz kupujem, so še čvrste.
Sicer pa sva jih ponavadi prej (preden jih daš na pizzo) malo popekla na žaru ali ponvi. Isto bučke.

clock-img

07.12.2005, 12:22

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Jaz bom pa danes spet jedla testenine,omakico pa še ne vem kakšno zraven.Verjetno spet iz bučk to mi je najboljše.Prej ste se pogovarjale o melancanah,kaj mi lahko katera pove.če se olupijo ali ne?

clock-img

07.12.2005, 13:14

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

jaz jih ne lupim.

clock-img

07.12.2005, 21:24

clock-img

Anonimen

Jaz tudi ne, mislim, da se jih ne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem