cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....51.dan

clock-img

06.12.2005, 06:22

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Oj,
kolk sm pa jaz danes zaspanauser posted image user posted image  Sem bila včeraj na Kreslinu in je bilo fuuuuuul dobr. Dobre 3 ure je nažigal. Faca, res!

Ja, danes pa Š dan. Kaj za kosilo? Najbrž riž....pa grah in stročji fižol notri.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

06.12.2005, 10:28

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Jaz imam pa danes B dan in sem se takole odločila. Za kosilo v sluzbi bom malo polnozrnatega kruha, gor pa piščančje prsi (salama) in kaksno papriko in malo solatke(pa bom prišla na svoj racun, ker mi ze kar nekaj časa paše sendvič). Doma pa za vecerjo en zrezek+solatka.

clock-img

06.12.2005, 10:38

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz si bom danes naredila riž z zelenjavo pa zraven kumarično solato.Škoda da nimamo več na vrtu solate,prav pogrešala jo bom.V trgovino pa se mi ne da hodit samo za solato.Uživajte,čeprav je prav bedno vreme.user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem