cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....43.dan

clock-img

28.11.2005, 06:31

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
zdaj se pa že 2 dni nismo slišale in jaz sem grešila 100 na uro.
Je imel možev brat roj. dan in sem v soboto cel večer papcala vse razen sadja, ki bi ga edino lahko. Včeraj smo šli ven na kosilo....sicer sem lepo po pravilih jedla samo zelejavo in meso toda na koncu brez torte ni šlouser posted image
No ja, sicer pa brez grehov ne gre. VAgica pa kaže -11 kil.

Danes bom pa jedla kuhan krompit+kolerabica, kar imam fuuul rada. Torej se spet začenja hujšanje brez grešenja.
Saj to mi drugače sploh ne dela problemov, samo na kakem praznovanju pa res ne gre drugače. Se mi zdi bedasto vsem razlagat, zakaj ne jem.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.11.2005, 07:18

clock-img

Anonimen

ja, itak ni pa panike, če se kdaj zgodi. Jaz sem tudi vmes šla na dva piknika in jedla vse, kar je prišlo pod roke. Pa kaj. Potem pa spet naprej, kot da ni bilo nič.

Ti kako narediš to kolerabo? Krompir pa kolerabo skuhaš, kaj pa pol?

clock-img

28.11.2005, 07:23

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Krompir pa kolerabo olupiš in narežeš(jaz kolerabo na ene 3 milimetre široke rezine, krompir pa na kocke) in to skupaj skuhaš. Malo lahko tudi soliš. Ful paše, če vse to potem "zabeliš" z ocvirki, kar seveda sedaj odpade. Pa vode jaz ne odlijem in jo  z vsem pojem, ker je ful okusna.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.11.2005, 07:48

clock-img

Anonimen

Se pravi pretlačiš na pire, pa malo soliš, še kakšne druge začimbe mogoče? Kaj pa malo masla, bi šlo? Ocvirkov pa itak ne maram.

clock-img

28.11.2005, 07:55

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

nič ne pretlačiš, poješ v kosih z "juhco"

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.11.2005, 07:56

clock-img

Anonimen

A tako. Ampak v končni faz bi se lahko pa tudi pire naredil mogoče. No, bom enkrt probala.

clock-img

28.11.2005, 10:56

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Ravno sem se vagala in kaža-4kg.Skoraj ne morem verjet glede na to kakšno dieto imam(če bi se ji lahko tako reklo)user posted image Zgleda,da to dosti pomeni,če ločuješ hrano-tudi če več poješ kot bi moral.Danes tudi ne vem kako bo,ker grem v shoping in bom verjetno kje kaj na brzino pojedla.Uživajte

clock-img

28.11.2005, 12:14

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Čau punce!

Jaz sem se čez vikend lepo držala, čeprav mi ni sadni dan nič pasal včeraj. No pa saj imam danes meso, ki ga imam zelo rada. Jaz imam danes dieto 34. dan in imam -5kg. Kar fino, glede na to, da se mi je vmes ustavilo in ni nikamor šlo. Se je vodni dan v sredo izplačal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem