cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....39.dan

clock-img

24.11.2005, 06:49

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutrček,
ooo danes smo pa končno tudi mi smeg dobili. user posted image  JA. res je, rada imam smeg. Najbolje mi je, ko "omavžam" našega pesjana, ki se tudi rad valja po snegu.

Danes bom za kosilo imela čorbo iz krompirja in lisičk. Probajte, kako dobro je to.mmmmmmmmmmm

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

24.11.2005, 10:29

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Jaz bom pa danes naredila rižoto z zelenjavo in kumarično solato.Pri nas je danes tudi ogromno snega.Kak fajn,da ne rabim nikamor it.Moram si pa neke sanke omislit,da boma z user posted image lahko šle ven.Z vozičkom je pri nas malo bad,ker do naše hiše nihče ne pluži.Tak smo kot na Aljaskiuser posted image Uživajte v snegecu!!!

clock-img

24.11.2005, 10:52

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Živjo punce!

Jaz sem včeraj uspešno prestala vodni dan, ampak z velikimi mukami. Od 19h naprej pa do ene 22.30 dokler nisem zaspala, sem imela tak glavobol, ki ga ne pomnim že zelo dolgo. A ste imele ve na vodni dan tudi kakšne probleme, razen kruljenja po želodcu, kar je normalno za dan brez hrane. Moram rečt, da sem se res zelo slabo počutila zvečer, ampak mogoče je bil pa samo dan tak zajuser posted image .

Danes pa meso. Zrezki po vsej verjetnosti in to s ful zelenjave.

Pozdravček!

clock-img

24.11.2005, 12:26

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz na vodni dan nisem imela nobenih problemov. Niti lačna nisem bila in mi ni krulilo. Ker sem pač vedela, da ne smem jesti.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

24.11.2005, 15:06

clock-img

biba.73

pencil-img

45

No ja, verjetno sem včeraj imela bolj slab dan. Glede na to, da sem se kar nekajkrat postila tudi za kar dolgo, nisem nikoli imela problemov. Ampak včerajšnji glavobol, morda pa je bil zaradi user posted image , ki prihaja v teh dneh.

Bye!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem