cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....36.dan

clock-img

21.11.2005, 06:37

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
evo smo že čez tretjino diete. Mater gre hitro, a?!?
DAnes OH dan.....jaz bom jedla zelenjavno čorbico z makarončki. njamaaaaa

Drugače pa tehtnica kaže -10 kil. user posted image zame. Ampak sem opazila, da je moj špeh štrajkat začel......noče več s tako brzino it dol z moje riti, kot na začetku. Ampak ni hudič, da se ga bom "losala". Počasi, ampak za zmeraj (upam, nouser posted image  ).



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.11.2005, 10:39

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Pozdravljene,

jaz tudi komaj že čakam testenine z omako (še ne vem kakšno) pa pol zvečer cukr. Me je pa kar že malo strah, ker imam v sredo vodni dan. Itak sem na sadni dan ful lačna, pol pa ko pomislim, da je ta teden vodni dan!!?? Zoprno je, ker se je ful ohladilo in ko malo jem me zebe. Punce, glede na to, da v knjigici piše, da na vodni dan samo vodo, a ste ve kakšen čajček brez sladkorja in dodatkov spile? Da malo pogreje, ne?

clock-img

21.11.2005, 10:53

clock-img

total

pencil-img

4453

Dan,no jaz sem dosegla svoj cilj -5kguser posted image user posted image ,ampak bom še naprej  bila z vami in vas spremljala,sam na tako strogo se držala dite,srečnouser posted image

clock-img

21.11.2005, 10:59

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ojla spet se vmešavam, upam da mi oprostite.user posted image

Jaz sem včeri mela OH dan in sm v celem dnevu pojedla za zajtrk dve hruške in ob 17-ih špinačni burek mnjami.user posted image Sem pa zvečer namesto tortice zavila na dva pivčka.user posted image Ampak sm že vse vn dala hehe...user posted image

Dons mam pa sadni dan in sm pojedla šele eno banano, kej prou lačna pa nism, ker se mi je prdružla vsiljiva teta..grrr.

Aja dons je en tedn od začetka mojga hujšanja in sm izgubla (skor) dve kile.user posted image

clock-img

21.11.2005, 11:01

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola, biba 73, seveda si lahko čaj skuhaš. Jaz sem ful zmrznjene narave in bi ob sami mrzli vodi zmrznila. Saj konec koncev je čaj samo obarvana topla voda z nekoliko okusa.

Drugače sem pa vodni dan( vodovodni danuser posted image  ) preživela brez problemov. Me je bilo pa prej ful strah, da bi bila ful lačna. Ampak priznam, da sploh nisem čutila lahote, ker sem vedela, da pač ne smem jesti. Vse je v glavi!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.11.2005, 11:01

clock-img

asija

pencil-img

149

Zdravo punce spet sem med vami. Ta teden je bil naporen gripa, gripa me je čisto s tira vrgla tako, da sem tudi jaz dosegla svoj cilj. Pa še živčki delajo svoje, ker počasi se mi izteka porodniška. Ne vem še kako bomo z varstvom Asije. Vendar bom še vztrajala naprej z vami. za RR mi primankjuje časa, ker imam ful dela s hišo. Sedaj se odločama za malarijo in opremo. Ful je težko, ker moraš imeti vse v enem stilu. Potem pa laufam po trgovinah in iščem, če bi mi bilo mogoče kaj všeč. Če mi je pa so zasoljene cene. Zadnjič sem videla eno kredenco za 400 sit. user posted image  Sem se kar razpisala.


Cukrček bravo user posted image user posted image le tako naprej pa boš hitro na svojem cilju.

clock-img

21.11.2005, 11:03

clock-img

Anonimen

O, super, baguSka, šiba, ne?
Cukrček, noralno je, da se po ekspresnem začetku malo ustavi. Meni se je tudi in zdaj izgubljam kile počasi, ampak vztrajno. Do konca imam še kakšen teden, ampak se mi zdi, da bom malo potegnila. Moram še malo shujšati, pa še lačna sem zelo zadnje čase, pa se imam na tale način bolj pod kontrolo.

clock-img

21.11.2005, 11:05

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

total, bravo zate, ki si že dosegla ciljuser posted image   ojoj, kje sem šele jaz....še daleč od cilja. Amoak vseeno mi bo uspelo. Če ne do konca teh 90 dni, pa potem še v eni rundi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.11.2005, 11:11

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ja Splišna kar gre počasi. Res da me včasih mal zvije in se vprašam čemu ves ta odrekanje in kontrola, če pa grejo kile tko počas dol. Ampak vem, da se bo obrestval na koncu. No, upam. :)
Sicer pa Splišni a ni določen da se diete striktno držimo le in samo 90 dni, pol je pa tri mesce pavza!? Sej to, da se bomo pol mau kontroliral itak že tko, ampak z dieto je pa baje treba prekint a ni tko user posted image Dej raj ne pretiravi, da si ne boš še kej naškodvala.

clock-img

21.11.2005, 11:15

clock-img

Anonimen

Ej, baguSka, tako zdravo kot zdaj jem, še nikoli v življenju nisem. In tudi počutim se veliko bolje. Je že v redu, brez skrbi, da jaz v ničemer ne pretiravam.

clock-img

21.11.2005, 11:24

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Pridna.user posted image

Moram priznat, da kljub temu, da sem sama na dieti šele teden, da se tud jst počutm že veliko boljš.. Nč več me ne tišči želodc, počutm se lažja, če ne drucga se že počutm bolj zdravo in zato tud veselo.user posted image

clock-img

21.11.2005, 11:25

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Aja pa itak mam miljonkrat več energije kot prej.user posted image

clock-img

21.11.2005, 11:36

clock-img

pina colada

pencil-img

139

Joooooooooj, pa kako vse tok velik zgubljate na kilaži, jaz se pa matram in matram, danes imam 29.dan - VODA-, no in po 4-ih tednih sem izgubila komaj 3,5 kg. Pa do zdej še nobenih prekrškov... rezultat pa nikakav. Imam namen izgubit vse skupaj 10 kg in kr dvomim, da mi bo ratalo... čeprav, bom vztrajala do konca!!

Imam pa en drug problem: PREBAVA mi je čist v p...., pred dieto je vse super laufalo, zdej pa vsake 3 dni... mogoče...
Pa ne pomagajo namočene slive, ne fige,... a ima ktera kakšen recept zoper "nesranje"???

clock-img

21.11.2005, 11:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
tudi moja prebava je v p... Samo moja je taka že od nekdaj, ne šele zdaj med dieto.
Pa mi ne pomaga ne slive, ne donat... nič!
Edino ena mešanca iz suheha sadja in seninega čaja nekoliko pomaga. Čeprav še vedno ni, kot bi moralo bit.

Daj zmiksaj 10 dag suhih fig, 10 dag rozin, 10 dag suhih sliv, dodaj žlico seninega čaja ( suhi listi) in malo vode. Pol pa vsako jutro ali večer pojej žlico tega.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.11.2005, 11:50

clock-img

pina colada

pencil-img

139

Hvala, cukrček! Bom probala to mešanco, pa upam, da se mi končno odpre..........
Bom zihr še za kakšno kilo lažja...

clock-img

21.11.2005, 15:48

clock-img

biba.73

pencil-img

45

pina colada!

Jaz imam isti problem s kilažo. 10 kg bi rada zgubila, pa mi je šlo šele 3,8 kg dol. V sredo imam 1. vodni dan in že danes zbiram korajžo in vem, da mi bo ratalo, čeprav me je malo strah, da me ne pograbi kakšna volčja lakota.

Glede prebave ti pa lahko rečem, da imam že celo življenje probleme, vendar sem na začetku diete začela tudi zjutraj s kozarcem tople vode+malo jabolčnega kisa+ malo, malo medu (1/3 ta male žličke) in prebava štima kot še nikoli. Meni ta mešanica pomaga, eni pa pravijo, da ne. Poskusi.

Bye do jutri!

clock-img

21.11.2005, 17:02

clock-img

pina colada

pencil-img

139

Biba, sva pa tle tle, za 2 dni te "šišam"!

No, morm ti rečt, da tale vodni dan sploh ni tko grozen! Sicer sem skoz ful žejna in sem spila danes že ziher ene 3l vode, ko sem v kuhinji, bi valda pojedla vse kar vidim, tko da se trudim skoz neki delat, da pozabim na hrano, se pa počutim ful "lažjo" kot sicer. Mam pa že ful v glavi kaj bom jutri jedla - sir, sir, sir, na 101 način!!!

Tud tvojo mešanco s toplo vodo, kisom in medom sem probala, pa me je želodec tako bolel, da ni šans, da to prakticiram. Efekta pa tako in tako ni blo... Moj buši je bolj občutljive sorte.

Mogoče se pa jutri, po vsej tej vodi, končno odprem....upanje ostaja...

lp


clock-img

21.11.2005, 19:01

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ojla,

jaz sem pa komaj zdajmalo pizze pojedla. Obložene z beluši, gobicami in malancani. Saj je dovolj. Samo kaj ko je precej pozno, in mi za torto časa zmanjka ;). Čokolado pa vseeno bom.

Papa
Tjaga

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

21.11.2005, 19:57

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
mmmm jst sem pša ravnokar za sladico popapcala kos kruha z nutelo. njama
Zdej pa še mal čokolade in spat. Bom imela res sladke sanje danes, ko sem tolk cukra pojedla.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem