cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....24.dan

clock-img

09.11.2005, 06:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jah, kaj naj rečemuser posted image  Dons pa ne bomo tople vode odkrile, ker je itak samo sadje na jedilniku. Mah, nič......zdele bom kako grenivko "udušla", pol za južno ene 2 banane pol mi pa najbrž sploh ne bo več pasalo jest. Na zadnji sadni dan sem bila zvečer fuuuuul lačna, toda jesti pa niti pod razno nisem mogla. Čudno, res čudnouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.11.2005, 06:45

clock-img

Anonimen

Sadje se nba upreti, jaz nekje drugi mesec začela tudi zelenjavo jest, pa je šlo veliko lažje.

clock-img

09.11.2005, 07:43

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pa ne, da bi se mi samo sadje uprlo....mislim, da tudi česa drugega ne bi mogla vase spravit. Pol se pa samo s čajem nažiram, da se vsaj pogrejem.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.11.2005, 10:03

clock-img

mama76

pencil-img

182

No danes pa se javljam tudi jaz imam škrobni dan in jedli bomo krompirček s čebulo okisan in malo sladke rdeče paprike, to imam že od prej ful rada, drugače pa sem se včeraj tehtala in sem -1,5 kguser posted image počasi se daleč pride.

clock-img

09.11.2005, 10:16

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz pa sem od hčerke fasala rota virus in sem -2 kg v štirih dneh.user posted image  Samo bi ju raje s sabo vlačila ( ta dva kilograma), kot pa user posted image  na WC ju.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

09.11.2005, 10:23

clock-img

total

pencil-img

4453

Danes pa sadje in sadje....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem