cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Ta nove"....1.dan

clock-img

17.10.2005, 06:18

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,
za vikend smo se menile tiste, ki danes začenjamo našo "kalvarijo"user posted image
In danes sem 1., ki odpiram temo. In ker ne vem, kako bi se poimenovale, sem nas krstila kar za "ta nove". Če ima katera kako boljšo idejo, kar na plan z njo.

Tako! Danes baje meseka papamo. Jaz bom imela za kosilo puranje zrezke v omaki+ kuhano korenje. Ker ne maram solate oz. nobene zadeve ki je okisana, bom povečino jedla samo kuhano in dušeno zelenjavo:smajlikiseoblizuje:

Kaj boste pa ve jedle danes??




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

17.10.2005, 06:34

clock-img

Anonimen

Ojla. Dobrodošle na novi poti in veliko volje in uspeha vsem skupaj user posted image

 
Drugače pa lahko čez spijete danes in jutri še juho, da ne pozabite. Jaz kar kocko raztopim v vodi pa spijem. Včasih tako paše.

clock-img

17.10.2005, 08:45

clock-img

Anonimen

Olja. Meni se zdi "ta nove" ful v redu. Ni pocukrano. Me nič ne skeli za čeljustjo.user posted image
Uspešno hujšanje vam želim.

clock-img

17.10.2005, 09:28

clock-img

total

pencil-img

4453

Cukerček se ti pridužujem,danes gre za resuser posted image
Jaz bom jedla:zajterk: dve jabolki
                  kosilo:golaž z mesekom,
                          večerja pol manj

clock-img

17.10.2005, 09:31

clock-img

riatia

pencil-img

71

Ojla hujšarice- danes štartamo.user posted image user posted image user posted image Men se zdej mudi, šibam po opravkih, verjetno bom tud knjigo o 3MD kupla, če jo imaja. Se javim kasneje z mojim jedilnikom itd....

clock-img

17.10.2005, 09:38

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Tudi jaz tukaj.
Za kosilo bom imela verjetno piščančje perutničke pečene v pečici in kuhanoi zelenjavo na pari, pa mogoče še solato.Za večerjo isto samo pol manj.A je to ok?user posted image
Lp,
Sibil

clock-img

17.10.2005, 09:46

clock-img

total

pencil-img

4453

Seveda Sibil,odlično kosilouser posted image

clock-img

17.10.2005, 10:09

clock-img

asija

pencil-img

149

Tudi jaz se vam pridružujem. Rojstni dan naše princeske je za nami tako, da se je treba malo zresniti. Enkrat sem že poskusila in sem kar hitro obupala.

Danes bom jedla:
Zajterk:jabolko in kavo (brez te ne gre)
Kosilo in večerjo bom imela kar hkrati: hrenovko in kuhano zelenjavo

Upam, da nam bo uspelo

clock-img

17.10.2005, 10:31

clock-img

rikica

pencil-img

294

Ojla.Tudi jaz sem se odločla,da danes začnem.Znebit se moram najmanj 10 kg.Sicer še dojim,ampak ima user posted image  že dva gosta obroka na dan tako,da mislim da ne more bit nič narobe z mlekom.Saj to ni neka stroga dieta pri kateri nebi nič jedel.Danes bom jedla:
zajtrk:2 jabolki
kosilo:2 poiščančji bederci brez kože pečeni v pečici in polno solate
večerja:pol manj
Ali je nujno,da na koncu spiješ juho?Ali lahko samo vodo?Super,da nas bo nekaj skupaj hujšalo,da se bomo spodbujale.Mora nam uspeti.Čez 3 mesece bomo prave manekenkeuser posted image user posted image user posted image user posted image Zaenkrat lep dan

clock-img

17.10.2005, 10:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Želim vam uspešno vzpenjanje po "Kalvariji". user posted image
Ma ja, saj boste same videle, da to niti ni nobena kavarija. Sploh, ko te vsi naokoli začenjo hvaliti, pa ko te kavbojke v pasu prav nič več ne tiščijo....
Je tako lepo, da ti da polet za naprej.
Srečno, ta nove...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.10.2005, 11:06

clock-img

mammy26

pencil-img

634

CUKERČEK

evo še mene, matra me še tistih sedem kg po porodu maja 2005, torej sem s tabo...

Pa da vidimo kam bomo prilezle "ta nove".

Jaz imam pa danes namesto mesa jogurte, ker mesa ne maram najbolj.

clock-img

17.10.2005, 11:34

clock-img

total

pencil-img

4453

rikica,ni potrebno da spiješ to juho na koncu,jaz jo ne bom,lahko pa če hočeš,ni pa nič narobe.

clock-img

17.10.2005, 11:52

clock-img

Anonimen

Jaz tudi ne pijem juhe. Čeprav ne vem, morda pa vseeno čemu služi.

clock-img

17.10.2005, 11:54

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ja, enkrat je bilo govora, da dobiš maščobo, da se joški ne bi zmanjšali...
Moji so se...juho sem do sedaj (41. dan) pila samo 2x...
hm... mi je malo žal za polnim modrčkom... user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.10.2005, 11:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.10.2005, 12:00

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Mene pa zanima naslednje:
nekje sem zasledila, da je za večerjo nujno, da ješ to kar si za kosilo......se pravi, da če je za kosilo meso, mora biti za večerjo tudi meso in ne naprimer sir ali jajce. Ali je to res ali lahko poješ drugo hrano iz iste skupine??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

17.10.2005, 12:10

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem s 3md nameravala začeti jutri in danes držat luno. Sedaj pa sem videla da tukaj štarta danes cela grupa in me vleče da se vam pridružim, da bomo skupaj po dnevih. Fora pa je, da sem danes pojedla že en močen obrok, ker je luna šele ob 14.15., torej bi pomenilo če se vam pridružim, da sem že 1. dan grešila.user posted image

Bom pa vseeno kar z vami, saj je v družbi veliko lažje. No, pa sem se med pisanjem odločila.

Upam da bo nadaljevanje boljše kot štart.user posted image

clock-img

17.10.2005, 12:12

clock-img

total

pencil-img

4453

Cukerček,naj bi jel ist hrano kot za josilo,tako da se ne sme mešat hrane,tako kot praviš,mislim pa da ni nič narobe če si npr. za večerjo privoščih skledo solate in noter sir,tosem jaz že delala.

clock-img

17.10.2005, 12:22

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem s to dieto štartala že ... in sem vedno jedla hrano iz iste skupine, sem si jo pa pripravila na drugačen način.

kosilo: zrezek+kruh+zelenjava        večerja: kisla govedina; tuna v solati
        pečena jajčka+kruh                         kisla jajčka
        zelenjava s sirom                            jogurt

Seveda je to samo nekaj možnih kombinacij. Si pa na ta način jedilnik bolj popestriš.
       

clock-img

17.10.2005, 12:58

clock-img

Anonimen

Ja, piše da moraš jesti za večerjo isto kot za kosilo. Prav izrecno to piše, tako da že nekaj mora biti na tem. Jaz tako delam.
A danes je luna? Pa ravno danes, na mesni dan. Ker sem tudi že malo računala, da bi kdaj zraven še kakšno luno udarila. No, pa naslednjič.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem