cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

"Crkljanje"-nadomestek dude?

clock-img

13.12.2006, 14:12

clock-img

CAPA

pencil-img

224

POZDRAVLJENE!
Moja 2,5 mesečna user posted image , podnevi skoraj nič ne spi, razen če je "priklopljena". Zdi se mi, da imam dovolj mleka... Ko jo odložim v posteljico se (če ne prej) po petnajstih minutah zbudi in se spet želi hranit.
Že večkrat sem poskusila z dudo, a je ne mara.user posted image
To se dogaja slab teden. Prej je bilo brez problemov.

MATE KAKŠE NASVET?

lp

< Sporočilo je popravil Mič -- 13.12.2006 20:12:54 >

clock-img

13.12.2006, 15:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.12.2006, 14:26

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Pa segrej mu posteljico. Pri nas ga je treba čisto počasi in previdno položiti v zibko, ko enkrat zaspi, in to v točno takem položaju. Potem pa še par minut držim roko na njegovem ličku, da misli, da je jošk in ko trdneje zaspi, se lahko počasi umaknem. Ja, cel projekt user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

17.12.2006, 22:19

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Joj, jaz sem tudi skoraj doktorirala glede dojenja in spanja, pa ni pomagalo nič druga, kot pri 14-tih mesecih ukinit dojenje ponoči, seveda s tem tudi večerno uspavanje z dojenjem.
le potrpežljivo, saj te nisem hotela preveč prestrašiti s temi meseciuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.12.2006, 11:59

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Naša je do svojega 2 meseca čez dan spala samo, če je bila priklopljena ali pa na trebuhu na mojem ali moževem trebuhu.

Glede na to, da je le tako spala, smo pač prakticirali to metodo, pa čeprav sta babici kar naprej modrovali, da jo razvajava user posted image , ampak, mala je pač potrebovala več nežnosti in toplote. user posted image Včasih je bilo kar hudo, saj je na meni spala tudi po 3 ure in sem bila že čisto zaležana, ampak sem pač potrpela. Vse za otročka...user posted image

Potem sem počasi začala prakticirat, da je zaspala na mojem trebuhu ali pa med dojenjem, nato pa sem jo počasi prestavila v košarico in jo nežno božala po obrazku. Ko se je umirila, je spala.


clock-img

20.12.2006, 05:30

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Naš tudi pri taki starosti ni spal čez dan kaj dosti, večinoma samo na zizi in na rokah. Pač smo to prakticirali. Ker če sem ga položila v posteljico, se je zbudil. Potem sem ugotovila še en način, ki je veliko bolj deloval, in sicer ko bi naj zaspal, sem ga dojila leže v veliki postelji in se, ko je zaspal, odmaknila. Delovalo je!
Boljše je začel podnevi spat tam nekje pri 7 mesecih.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

20.12.2006, 17:12

clock-img

domci

pencil-img

376

To je samo neko obdobje tudi pri nas je blo tako; nimaš drugega kot da se umakneš čisto počasi tako kot so že napisale

Bo pa slej ko prej minilo

clock-img

23.12.2006, 15:45

clock-img

CAPA

pencil-img

224

HVALA VAM ZA NASVETE!!!
ZDEJ JE ŽE MAL BOL - EN DAN SPI - DRUG DAN PAČ NE!user posted image
SICER PA - OTROCI RASTEJO IN NE BODO VEČNO SPALI PONOČI POL PA ŠE PODNEVI NE VEM KOLKuser posted image

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem