|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo v letu 2024
20.7.2024 8:12:26   
beba92
Potem niti ni tako dolgo od decembra pa do zdaj. Ja mi2 pa nekje od jeseni. Joj tale slabost je res smotana, mene je pri obeh N mucilo do 5.-6. meseca 🥴 saj bolje da res pocakas, ker na prve preglede res pozno narocajo ☺️ 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: || pričakujemo v letu 2024
20.7.2024 15:08:02   
Anonimen
Ja meni se je kar vleklo priznam.Uff vidva pa ze dlje drzim pesti da bo  naslednji mesec plusek☘️ pred mojo prvo nosecnostjo je trajalo skoraj 1leto in pol s tem da sem imela neke tezave. Tako da verjamem da je zelo tezko..Upam in drzim pesti res☘️ja tele slabosti so smotane pri meni so bile pri obeh N, po prvem trimesecju so izginile. Ja saj vem malo morm se potrpeti. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: || pričakujemo v letu 2024
1.8.2024 15:30:30   
Anonimen
Hej kako si? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: || pričakujemo v letu 2024
6.8.2024 11:50:14   
Anonimen
Hej punce.

sem prastara članica, ki se je po dolgem predahu in kemični nosečnosti vrnila v borbo.
Sedaj je bil 3 krog, ki je očitno obrodil sadove :)

Danes zjutraj sta mi CB in babycheck pokazala user posted image

morem pa povedat da tale babycheck malo hecno deluje, zagotovo ga več ne bom uporabila, če bom še kdaj testirala.

Upam da se tokrat izide, moj PDP bi naj bil 15.4.2025.

Je tukaj še katera aprilčica aktivna?

Veliko user posted image in še več user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: || pričakujemo v letu 2024
16.8.2024 12:37:44   
Anonimen
Pozdravljena!Cestitam! Jaz naj bi imala rok konec marca vsaj tako je izracunal morem pa pocakat se na pregled ki ga imam zacetek septembra. Kako se pocutis? Si ponovila se kaksen test?Je pa na poti 3.otrocek🤗  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Idealna razlika med sorojenci.
пеперутка16

Kdaj imeti drugega otroka?