DOBRO JUTRO CVEKICE (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:07:49)

A zdaj ste pa vse pobegnile?? ;)

Jaz že komaj čakam malico - čez pol ure! Sem tako lačna kot volk!! Potem pa hlače tiščijo!! :)-:)-:)- Nič, prisiljena bom it kupit ene nosečniške!! Ni kaj! Samo kaj ko mi je tako čudno zaviti v takšno trgovino z mojim malim bušijem!! Potem pa pridem, pa so tam same konkretne nosečnice....pol mi pa kar ni!




muriel -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:13:00)

jutro Udb, saj nisi sama! še ena zaspana :nosecka: tu.

ja, kaj naredit? jaz tudi nujno rabim nove hlače, ker me vse malo tiščijo, ni pa še čas za nosečniške. imaš kakšno idejo?

razmišljam o kakšnih bolj na široko ali pa z zelo nizkim pasom?

ja, jutro tudi ostalim, seveda!




cuma -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:18:07)

jaz sem tudi še malo tu!
joj, nosečniške hlače!!!Komaj čakam!Jaz pa imam še vedno trebuh navznoter namesto navzven :)-:)-




Bety -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:19:45)

Jaz pogrešam Anitko, Bambi, Astro...včasih res začutim, da sem najstarejša fosilka RR, pa sem v bistvu samo eno ne polno leto na ekranu...nekako, so vse te punčice že mamice... :(( ...jaz pa še vedno visim tukaj...in včasih ne vem, kaj naj napišem... ko je že vse povedano...

brez zamere, bi vam še nekaj napisala...sem prebrala od dr.Pušenjak, da Dabroston (progesteron) ne preprečuje ovulacije...????...OK...on je strokovnjak in je treba verjeti temu...jaz sem si skuhala še eno belo kavo, ker mi je dobra...in v službo se odpravljam...lep dan vam želim in VEEEELIKKKKOOOOO SREEEČEE VSSEM...karkoli se vam dogaja...

Bety




biba77 -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:21:37)

Jutro, :zaspan::zaspan::zaspan:!
Jaz pa pijem :kava:, juice in jem sir. Njam, njam, njam, mmm, mm, m, ...




biba77 -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:22:57)

Bety, nic obupat! Nisi sama (jaz tudi VISIM TUKAJ) in Pusenjak ima prav - je moja G enako rekla. :)




Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:27:11)

Jutro Astra, Bety! Nič obupovati!!!!:rozica:




Anonimen -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:30:57)

Jutro!!!!!!!!!!!!
Ne ne obupat,vam rečem...ne obupat!!!!!!!!!Živ dokaz imam v bližini,sem vesela tako vesela,za mojo prjatlco.Je že obupala in se sprijaznila z usodo.Njena velika želja po:duda:se je končno uresničila kljub njenim zrelim letom..vlak je ujela za zadnji vagon:)-:)-:)-:)-:)-
Se da se da!!!!!:bravo::bravo::bravo:




PiaM -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 8:39:59)

Brr, je mrzlo zunaj in spet ta dež!:zmeden:
Zato prav paše ena topla :kava:, zraven pa še malo kruhca z nutello.Se že sladkam za zajtrk...:ups:
Betty, Nyah, držimo :miska: da :hudicek: ne pride, jutri bomo vidli kaj bo rekla emmamair, konec tedna pa nas je kar nekaj, 4 ali 5, ne vem točno.Bo še pestro...
Tud jaz imama 2 kolegici, ki sta zanosili po nekaj letih, s pomočjo zdravljenja, 1 ima sedaj celo 2, je drugi prišel nepričakovano, po naravni poti...Tako da ne obupat, punce!!Glavo gor in pridno :sloncek:.
:rozica:




TANTRA -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 10:59:35)

Punce, dobro jutro. Jaz sedaj, ko sem na bolniški spim do 9 in potem nescafe, pa malo časopis, sedaj še RR in vam rečem, da se prav razvadiš. Verjetno bom še jutri doma, potem pa bi bil že čas, da po tednu dni za dva dni pridem v službo, toliko, da ne bo prehudo. Itak me bodo bolečine še spremljale, toda kaj čmo...
Ker sem doma vam lahko ponudim dobro jagodno rolado....

Mi pa po glavi hodi samo še to, kdaj bova lahko spet delala na pikici...Od tega poležavanja imam prav bujne sanje...




Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 11:05:53)

Ojla, Tantra! Sem te že prav pogrešala!! :rozica:

Kako se počutiš? Mmmmm, jagodna rolada???? :) Želim ti čimhitrejše okrevanje!!




biba77 -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 11:32:58)

Pozdravljena, Tantra, :rozica:!
Oh, ti le spi, ko imas moznost. Meni je zadnje dneve taaakooo tezko vstati...
Bujne sanje, ja,... jaz jih imam podnevi in ponoci. :)
Udb, kaj si malicala? :)-:)-




Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 11:43:46)

aSTRA - pire krompir in čufte pa solato

zdaj pa še čokolado!:)-




biba77 -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 11:58:27)

jaz pa sem mojim vceraj kuhala cufte.
Danes pa imajo na izbiro:
* golaz in kruh
ali
* testenine in polivko
Jaz pa taaaako lacna in se pet ur bom ziher v sluzbi... :((:((:((:((




Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 12:16:59)

Astra moji obeti so pa - do 19.30 imam en sendič in pol čokolade!! :((:((:(( Za umret! Mislim, da bom morala po poti še kje ustaviti!!




biba77 -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 12:20:12)

Jaz pa zdaj jem jogurt ("stracatela") in se 3 oranze mam. :) Samo vseeno se mi zdi malo...:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:




Udb -> DOBRO JUTRO CVEKICE (12.4.2005 12:21:06)

Sva pa res 2 požeruhinji!! ;) Kako si drugače? Pa tvoja :hudicek:?




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]