|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 23:10:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 7:48:42   
srki
Kar nekdo se ga že ni dotikal, mogoče kakšna prijateljica, znanka, soseda, pa še to ne vsaka in vsakič. Kar eni ljudje pa sigurno ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 7:58:45   
anitaz
Midve kadarkoli in kamorkoli greva na sprehod, se veliko ljudi ustavi in jo ogovarja pa da rokico, pa komu da tudi lupčka. user posted image  Res pa je,da je tamala tolk čvekica, da vsazga, ki je ne opazi, ogovori. Mu reče: "Daaaaaaaaaaaaaan!!! "user posted image user posted image  In to fuuuul na glas. user posted image user posted image  Men je valda mal nerodno, ampak sem se že počasi navadila....

Tako da je pomoje odvisno od tebe, a si nasmejana pa kar "kličeš" k pogovoru ali pa si zadržana in neki "grdo" gledaš...user posted image  Pomoje no....pa me mi zdej kej zamert...user posted image   Sej verjamem da si nasmejana in vse kar zraven paše, sam pol so pa ljudje okol tebe čudni user posted image  







(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 8:04:11   
Stajerka
Jaz pa mislim, da je to odvisno kakšno energijo ti sevaš kot mama. Če se smehljaš, potem se še kdo ustavi in pogleda otroka ali pa kaj poklepeta s tabo, če ša grdo gledaša pa hodijo mimo, kot da te ni.... To govorim iz lastnih izkušenj.

Sicer pa moram reči, da ljudje niso nasplošno vsiljivi, tu pa tam, se najde kakšna "temna" izjema, (ponavadi kakšna starejša ženska, ki misli, da je najbolj pametna na svetu) in briše dojenčkom v vozičkih slino, ima kup pripomb glede tega kako je otrok preveč/premalo oblečen, da mu glavica leži pod napačnim kotom ipd........


Haha, moj je z eno opravil na lep način. Nakupovali smo v trgovini in same veste, da je nemogoče gurati dva vozička naenkrat: otroškega in nakupovalnega. Pa smo šteko piva dali v voziček user posted image  user posted image  otroka smo imeli pa v naročju... Ne morete si predstavljati izraz na obrazu "vsiljivke", ko je pogledala v voziček user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 8:06:06   
nana 27
Nalin, tudi jaz bi lahko napisala podobno. Pa kje so ljudje, ki se sklanjajo nad voziček? user posted image user posted image user posted image  Tudi našemu se samo smehljajo pa mogoče kdo vpraša, če že hodi, ker je tako velik. Začetni obiski so začeli prihajati šele po tretjem mesecu user posted image user posted image user posted image  kako uvidevno sorodstvo user posted image  razen babic in dedkov, ki so ga prišlji gledat že prej večkrat. Nikoli si ni noben umival rok - ne prej in ne kasneje. Če smo pa šli kam na obisk, sem ga pa, ko smo se vračali domov in ko se je tolažil s prstki čisto malo po rokicah obrisala.  Na obiskih si tudi ni nihče rok umival, kolikor vem. Za dva malo bolj nadležna obiskovalac pa imam že v drugi temi naveden odgovor user posted image  Verjento si mislita, da otroke cepijo vsak mesec user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 8:40:37   
rija
Nalin, te pa že gledaš ko pitbul....user posted image user posted image user posted image

Našega prime prav vsak....znan ali neznan, iz čisto preprostega razloga: naš se tudi smeje vsakemu in je očitno pravi magnet za cartanje....

Pa če se bom zdaj za to sekirala, si bom pokvarila točno 365 dni na leto....pa ja, primajo ga za rokice, pa ja, nič ne kompliciram in ga ne prišem 100 na uro...pa ja, zaenkrat še ni ničesar staknil....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 9:49:59   
Mateja82
No ja kolker sem opazla je še nobedn od tujcev ni dotikal. Edino gledajo jo in ji kaj povejo, nasmehnejo, mene kaj vprašajo user posted image  se pa tako al tako vsakim smeji, razn če je  zaspana in slabe volje potem jim pa samo  zapoje svoj No.1 hit pa vsi zbežijo  user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 9:53:19   
Anonimen
Za Tiborja se tudi ne spomnim, da bi imela kdaj kakšne tovrstne probleme.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 9:57:00   
kofetek2010
mojega Božota tud vsi ogovarjajo user posted image  sploh, če sta z decembrskim Edotom skupaj user posted image  - takrat sta baje kot dvojčka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 10:58:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 11:10:03   
Urška//
mi smo imeli podobna srečanja z neznanciuser posted image , enkrat sma bile v trgovini in jo je ena ful starejša gospa kar začela božat po glavi in po rokicah

ampak mene to res ful moti, še posebej takrat ko je Lara ful rokice v usta dajala

kaj pa jaz vem kak se kdo umiva, al pa ko grejo na wc, če si obrišejo rokeuser posted image (govorim za popolnoma tuje ljudi), sploh pa ti starejšiuser posted image

sem ji res potem takoj rokice obrisala

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 11:15:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 11:19:51   
Urška//
Hm, na to pa sploh nisem pomislila, da si kdo nebi umival rok po wc-ju, a ni to normalno
IZVIRNO SPOROČILO: nalin


ne vem za take starejše no, večkrat ko stojim za kakšnim v trgovini, mi njihov vonj ni ravno preveč všeč, zato bogve......

se pa to meni ne dogaja vsak dan, mogoče se je to v Larinem prvem letu zgodilo enih 5x

lp


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 11:41:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 11:43:36   
mujcek
Nas bulijo kamorkoli pridemo, ampak sem se sedaj že navadila, od začetka mi je pa bilo tako nerodno!!!!
No ampak nas gledajo, ker je tako širok voziček in 2 glavi ven kukata user posted image

Ljudje se dostikrat ustavijo in ju ogovarjajo ampak dotikajo pa se ne; no mogoče kak znanec malo ampak ne da bi me motilo...

Obiski pa si niso nikoli rok umivali in tudi nisem tega zahtevala!!!

PA malima tudi rokic ne brišem, če kje primeta, ker mislim, da če preveč paziš na higieno otrok postane še manj odporen user posted image

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 11:52:40   
Jančika_
Ko je bil Vasja še manjši, se je zgodilo mogoče 1-2x, da ga je kak neznan prijemal v vozičku. Pa tudi med nosečnostjo me ni nihče za trebuh šlatal.

Ampak odkar hodi, imam pa bolj slabe izkušnje. Sem par dni nazaj pisala o tem:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=988364&mpage=1&key=󱚌

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 12:15:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 18:48:06   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Punce, pa jest se smejem, žan se nasmeje vsakomur kdor ga pogleda, ljudje pa hodijo mimo, saj to me nič ne moti, samo tako mi je čudno. No sicer velikokrat slišim kak lep komentar (včeraj so ga oblečenega celega v modro, zamenjali za punčko), ampak ustavi se nihče
Anitaz, kaj pa ko je bila tvoja še bolj mala, a so se tudi vsi ustavljali.





ja,več ali manj so se res user posted image  Mene to ni motilo...in me tudi zdaj ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 22:10:03   
natalia
mojo tudi redkokdo pogleda, samo imam nevtralni izraz...user posted image

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
6.7.2006 22:27:56   
Bonnie_RR
Meni se je že večkrat zgodilo, da me je kdo ustavil in pokukal v voziček. Tu in tam ga tudi kdo poboža, ampak večinoma po oblačilih in ne po goli koži. Če pa ga kdo od popolnih tujcev poboža po goli koži, ga potem (ko greva naprej) obrišem s čistilnim robčkom, če pa je to poznan človek, pa ne. Pač vem, kakšne so njegove higienske navade...

Ne bi vedela, zakaj "ljudem padeva v oči"... Mogoče zato, ker je tamali pravi dobrovoljček in se vedno kaj "pogovarjava" in smejiva, pa to ljudi pritegne? Res ne vem...

Mene osebno to ne moti. Po eni strani mi je prav všeč, ko me kdo ustavi in pohvali mojega fantička. user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
7.7.2006 8:08:14   
soncek&luna
meni se tudi na sprehodih se ni zgodilo, da bi me ustavljali in slatali tamalga... moram pa priznat, da mi tudi ni do tega, da bi se z vsakim pogovarjala in kazala mojega otroka... sej komentarje slisim, ko greva s tamalim mimo: glej kolk luskan dojencek, lej k se mi je nasmehnil itd., sam da bi se pa zaradi tega ustavljala, mi pa se na kraj pameti ne pride, razen, ce mimoidocega ne poznam... pa moram rect, da sem vedno nasmejana

v trgovini se mi pa vedno dogaja, da ga ogovarjajo in se zabavajo z njim, samo dotikajo se ga pa ne, na sreco

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
7.7.2006 9:09:17   
Anonimen
Mene ne moti, če se mu kdo nasmeje in ga ogovarja. Se mi je pa že zgodilo, da ga je starejša gospa božala po rokicah, glavici,... in mu dala lubčka na rokico! Meni je kuhalo, odmaknila sem voziček, pa je hodila za njim user posted image . Bili smo v ZD, tako da nisem mogla bežati. Mamica, ki je zraven čakala, je po hitrem postopku zginila s svojo user posted image .
To mi je bila najbolj neprijetna izkušnja. Sicer pa ga kakšna mamica, s katero se srečamo na cesti in pogovarjamo, tudi poboža po rokici. To me ne moti toliko.

Še nekaj me moti - ena bolj znanka kot prijateljica ga je celega polubčkala, ko ga je prvič videla. Tudi po obrazu. Saj je res tako lušno dete, pa vseeno...


(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
9.7.2006 12:29:16   
Anonimen
Izgleda, da bo res nekaj na tem, kako energijo oddajaš ljudem. Jaz ne oddajam glih prijetne pomojeuser posted image , vsaj kar se tiče vtikovanja v človeka. Kaj pa vem, rada imam, da me neznanci pustijo pri miru in verjetno tudi podzavestno dajem vtis, da naj ne hodijo blizu. Torej mi tudi okrog vozička skoraj nikoli noben ne teži. Druga zgodba je pa moj mož. Ta je pa ljudski človek in se bo večkrat tudi sam vtaknil v koga.user posted image  On kar začne nekaj flancat.user posted image  In njemu se pa malo večkrat zgodi, da se ljudje zapičijo tudi v tamalo. Sicer k sreči še vedno ne prepogosto za moj okus, pa tudi skoraj noben ni tako brezobziren, da bi jo kar vsepovprek šlatali, če pa jo, pa pač poskušam prebolet. Glede na to, da je to redko, glih ne padem ven.
Malo pogosteje se mi pa v voziček vtaknejo znanci iz naselja, ker se pač na videz poznamo, samo še vseeno ni prehudo.

Jančika, svašta, kaj se dogaja! Sej kr ne morem verjet, da res taki imbecili obstajajo na svetu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dojenčki in okolica/ljudje
9.7.2006 12:37:54   
Anonimen
se podpišem pod tvoj post nalin. tut js nikol nism narajmala nekega neznanca na ulici trgovini al kjer kol da bi se hou vtikat v moje otroke. kvečjemu nasmehnil so se to je pa tut vse

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?