|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 20:53:17   
petka
Naš malček je star malo manj kot 2 meseca in je polno na Aptamilu 1 . Je imel ves čas bolj slabo prebavo, kakal je povprečno le 1x na dan. Zadnje čase  se je veliko napenjal in res težko kakal, tako da je bila kakica kar gosta in temno zelena user posted image .

Zato sva mu uvedla Hippov čajček za prebavo in potem je ene 2 dni lepo kakal skoraj po vsakem obroku.

No včeraj zvečer pa se je začela redka kakica in nadaljevala danes, popldan pa se je pokakal vsakič ko je prdnil user posted image  - bi se lahko reklo da ma hudo drisko, mu pa dajeva več tekočine, ker je tako vroče ko user posted image .
Pa cel dan že več ali manj joka - kar je zanj zeloooo nenavadno.

A ma katera kake izkušnje kaj narediti ali je bolje iti k pediatru ???

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:00:47   
Anonimen
no moja je 2 dni starejša od vašga in je tut 100 na adaptirancu samo na hippu iz mullerja. je mela ene dva dni probleme in je kakala ful trdo celo baso, pol sem jo pa začela mal bl na veliko s čajem nalivat zdej pa kaka spet ok. ok pomen 1x do večkrat na dan. dons je popila skor deci in pol čaj čez cel dan (hipp komarček al pa kamelica) na obrok pa poje cca 140 ml na 3 ure.  tut nima nobenih krčev al pa kej. kaj bi blo to pr tvojem ne vem. mogoče mu pa mleko ne odgovarja, mogoče bi probala zamenjat?

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:05:24   
petka
Mah, to mleko ima že od 1. tedna dalje, tko da po moje to ni problem. Sem se pa spomnila, da sem mu začela dajat kapljice D3 vitamina in sicer avstrijski Oleovit - mogoče je od tega user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:19:52   
NRMM
Prenehaj jih dajat pa boš videla kako in kaj.

Nekateri pravijo, da so Oleovit oh in ah, da ne povzročajo krčev ipd........jaz sem svoji dajala te kapljice in je imela poštene krče, tako da smo nehali.

Poglej na priložena navodila, če je kakšna možnost takšne rekacije na te kapljice.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:22:01   
Anonimen
aja js kaplc ne dajem, mava šele jutr prvo posvetovalnico. pa ji jih tut ne mism. ne enih in ne drugih. jo raj vn na sonce mal večkrat postavm :)

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:22:44   
Anonimen
aja pa še o. kako pa vešda je driska? a je sluzasta pa smrdi? k če ne pol to ni driska ampak normaln kakec :)

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:32:59   
Anonimen
Kaj pomeni zalivanček?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:41:34   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pomeni zalivanček?



Otrok  ki ni dojen, temveč hranjen po steklenički.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 21:57:44   
Anonimen
Po mojem najbolje, da gresta jutri do pediatrinje, ali pa vsaj pokliči in vprašaj. Ko je še tako majhno dete.
Drugače je za zapiranje čaj iz suhih borovnic, samo ne vem, če že za tako male. Zapirajo tudi kamilice, ki se jih pusti kar nekaj časa vret oziroma potem stati v vodi.
Ker na hitro prevrele kamilice in zelo sladkane odpirajo, če pa dlje vrejo, pa zapirajo. Za borovnice vprašaj v lekarni, od katerega mesca dalje se jih priporoča. Še prej pa pokliči zdravnico, da ti bo povedala, kako sploh driska izgleda in svetovala še mogoče kaj drugega.
Za Oleovit so meni svetovale drugeg mamice, kiso imele z njimi same dobre izkušnje in tudi mi smo jih imeli. Samo pazi, da jih ne predoziraš, ker je treba dajati samo eno kapljico ali koliko že.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
28.6.2006 22:14:43   
Primoza
Skuhajte mu riževo sluz - to je razkuhan riž.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zalivanček - driska - nujno kaj storiti?
29.6.2006 10:49:27   
mayflower
Če ste na adaptiranem mleku, morate v primeru driske preiti na eno posebno mleko - se ne spomnim imena (HN 25, neki takega), se ga pa dobi v lekarni.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?