|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazinica za avtosedež
12.6.2006 15:26:58   
bobek05
Iščem blazinico za malega, ker mu v avosedežu glavica vedno tak čudno visi, ko zaspi, da ga ziher vrat boli user posted image  Avtosedež imamo Romerja, pa mi njihove blazinice niso všeč, ker ni to to kar iščem (izgledajo kot podloga za novorojenčke, da jim glava preveč ne binglja sem in tja, če veste kaj mislim). Jaz pa iščem takšno blazinico, ki izgleda kot lunica (opora na vratu, od spredaj pa odprta) in NI napihljiva...

Kje bi lahko kaj takšnega našla? V BC v MB sem že pogledala, pa nimajo nič user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazinica za avtosedež
12.6.2006 20:14:19   
Minka Pobalinka
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/4185/304751_Opora_za_glavo/-/

sem jih pa videla tudi v Pikapolonici in v Interšparu..







(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazinica za avtosedež
12.6.2006 22:04:56   
PBJ
user posted image Mi imamo to oporo za glavo, ki v BC pride nekaj čez 4.000sit (lahko bi bila kaj cenejšauser posted image )...
Brez te, bi mu glava res bingljala. Meni se te zdijo dobre ne samo sa spanje, ampak tudi za primer nesreče, saj glava ne more kaj dosti  levo in desno. In to se mi zdi zeloooo pomembno.

Sem pa od zadaj zašila dva elastična trakova, da sva jo lahko fino namestila, ker se je v začetku premikala.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazinica za avtosedež
12.6.2006 22:15:50   
Anonimen
concord ma fine..dobiš v pikapolonici. je faj k je zadej za vratom tenek pri kraj pa debel tako da zadej ne moti pa fajn lahko glavo naslon,,takle lej!
user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazinica za avtosedež
13.6.2006 13:57:32   
CORNY
V Rutarju!! Take za zavezat okrog vratu, mehke, iz frotirja ali pliša. So pa od znamke Sterntaler.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?