|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čuden občutek..brcike??
6.6.2006 14:33:43   
Anonimen
Ma sj vem da je blo že 1001 tem na to temo..ampak včerj sm sedela na sedežni pa sm občutla take fajne premike  al pa kokr ene balončke v trebuhu..je ful nor filing...vrejtno so prve brcike ali pa kej druzga....no to sm se  mogla izpovdat...user posted image
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čuden občutek..brcike??
6.6.2006 14:54:20   
altati
Verjetno so.......user posted image kako dolgo pa si noseča? če si vsaj 16 tednov, bo to najbrž to......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čuden občutek..brcike??
6.6.2006 15:02:48   
Anonimen
ja 16 t in 4 dni

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čuden občutek..brcike??
6.6.2006 15:15:17   
Anonimen
evo spet kot bi nekaj gomazelo...ful noro....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čuden občutek..brcike??
6.6.2006 17:42:03   
StBarbara
ja to bo touser posted image  
Uživaj v nosečnosti user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.6.2006 20:56:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čuden občutek..brcike??
7.6.2006 8:14:19   
A_A
Tudi jaz sem user posted image  začutila že v 16. tednu (čeprav pravijo, da tiste ki smo noseče prvič, naj bi brcike začutle šele v 20. tednu). Bilo je tako, kot bi mi ena glista lezla po trebuhu sem ter tja in čisto rahlo me je tu pa tam požgečkalo. To sem čutila le, če sem bila pri miru. Sedaj sem v 21. tednu pa so brce že kr močne in konkretne. Teh pa res ne moreš zgrešit.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čuden občutek..brcike??
7.6.2006 9:44:02   
puncica
Ja to je to, super ne user posted image user posted image jaz pa to kar pogrešam in brcike bodo vedno močnejše do pravih urnk brc user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čuden občutek..brcike??
7.6.2006 10:03:52   
taya76
Ola:)
Tudi jst sm v 18. tednu pa sm tri dni nazaj tudi zacutla nekaj tazga..Namrec ze prej sm mela take rahle metuljcke,ampak tisti dan je blo pa kr orng. Ful fajn obcutek.Mejte se..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čuden občutek..brcike??
7.6.2006 14:13:33   
NRMM
To je to. Tako se je meni zgodilo lani in sicer sem zaspala zraven Bar-a na sedežni in naenkrat se mi zgodi podobno tvojemu opisu.....skočla sem v luft v trenutku in v pol spancu user posted image  in potem se je to ponovilo čez par dni. Takrat sem bila v 17 tednu in,ko me ginek.vprašal, kdaj sem začutila prvo premikanje mi ni verjel, sestra pa je zaglumla, da je to nemogoče user posted image , da tiste,ki so prvič noseče začutijo šele tam po 20t. ....očitno to ne drži.

Čim lepšo nosečnost user posted image !

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?