|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri sedež za kolo
17.5.2006 20:05:52   
Anonimen
...priporočate?user posted image ?Ju3 namreč gremo nabavljat, tak, da na plan z idejamiuser posted image Na kaj je treba bit pozorn?

Kakšni linki so priporočljiviuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sedež za kolo
17.5.2006 20:23:37   
mia-2
Sej veš dražji kot je boljši je.Mi imamo Hamaxovega model sleepy.Je pa za tista kolesa ki nimajo prtljažnika zadaj.Pa naklon se da lahko nižje če slučajno zaspi.Kupili smo ga pa v kolesarski trgovini- se mi zdi da tam najbolje vedo o vsem tem pa še sestavil nam ga je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri sedež za kolo
18.5.2006 9:20:59   
Naja31
Mi imamo tega http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165406.

To, da se mu da spremeniti naklon, se mi niti ne zdi tako pomembno, ker Marko ne bo spal v njem.
Če pa misliš, da bo tvoj malček tudi kdaj zakinkal med vožnjo z kolesom, potem pa le naj ima naklon.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sedež za kolo
18.5.2006 10:55:26   
pravljica
jaz se spomnim tavelike, ki je kar nekajkrat zaspala zadaj na sedežu, tako da bom tokrat tudi te sleepy varjante upoštevala...a katara ve, če jih imajo v giga sportu?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sedež za kolo
21.5.2006 23:03:08   
pika**
Moj user posted image  je šel samo na ogled za zicki  in privlekel domov Hamax Sleepy . Kupil ga je v Hevisu za skoraj 20.000. Mogoče je kje cenejši ampak se mu ni dalo  okol skakat .  Smo ga že testirali. Gašper  je  seveda  zaspal na prvi vožnji .  Aa, pa čelado smo tudi kupili   ( akcija v Giga  ) .  Smo razmišljali o cenejših zickih ,  tudi o nakupu rabljenga. Nič pametnega  ni blo v oglasih , tko da sem brez 20 čukov.

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sedež za kolo
24.5.2006 9:48:04   
Anonimen
Jaz pa podarim sedež za na kolo, tistega ki se ga na prtljažnik namontira če ga katera sploh želi user posted image  naj mi piše na privat (ZS)

(odgovor članu pika**)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?