|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 14:47:07   
Anonimen
S katerim mesecem lahko dam user posted image v ta voziček?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 14:56:23   
sazi
tole piše na strani od Sončka, kjer jih tudi prodajajo:
Primeren za starost od 0 do 4 let ( do 7-8 meseca ob uporabi košare Dreami ali avtosedeža Maxi-Cosi)
samo meni se zdi, da se v skoraj poležan sedež otroka lahko da tudi prej. Mi imamo zaenkrat košaro, pa se bom tudi čez nekaj mesecev ubadala z istim vprašanjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 15:10:40   
arielca
Naša je stara 4 mesece in pol in je že v vozičku. Košara je bila uporabna slabe 4 mesece, potem pa se je začela dolgočasiti in še zdelo se mi je, da je v njej zelo utesnjena. Športni del se skoraj čisto poleže, tako da ni kakšne hude panike. Pa še zunaj je toplo in nimam skrbi s tem, da bi jo zeblo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 16:53:49   
Lory
4,5 m

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 17:43:32   
StBarbara
Mi smo ga dali pri 5 mes. v športni del.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
19.4.2006 18:24:14   
uma
Mi smo ga dali noter pred dobrim mesecem. Se pravi je bil star dobre 4 mesece. Sploh ni panike. Pa ga tud ne dam v "čist položani " položaj in čist uživa ker ima toliko prostora okoli sebe.


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
20.4.2006 13:50:48   
bobek05
eh, tista navodila od kdaj do kdaj kaj so brezveze... user posted image  mi smo uporabljali košaro Dreami samo 2 ali 2,5 m, ker jo je prerasel, lupinico pa tudi ene 7 m (čeprav bi naj bilo za dosti dlje)...

v voziček (Speedi SX) sva ga dala nekje pri 4 m in je bil ful bolj srečen, ker je vse lepo ven videl... user posted image  ja, zdaj pa tudi s tem več ni zadovoljen, ker bi se še samo plazil in hodil (ob opori) in ga sedenje v vozičku dolgočasi, potem pa tečnari user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
20.4.2006 16:41:24   
Lejči
pri dopolnjenih treh mesecih. košara je postala premajhna user posted image .

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
20.4.2006 18:49:24   
rozi81
Pri 4m, ker ni šla v bundici več lepo v lupinico. In je ful uživala. Mi je na začetku skos spala notr ker je imela ful prostora.

Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
21.4.2006 22:17:56   
Alina_alin
Nekje pri 4. ali 5. mesecih.
Lupinico pa še sedaj občasno uporabim (ko ne rabi bit v bundici in ji je prav; no ja, noge so čist izven lupinice user posted image )- ne za na vozek, temveč občasno - ko grem kam sama in jo  je treba kje "odložit" pa ne morem na tla, da plazi ali se vstaja. Ali pa zadnjič je nisem peljala s svojim avtom,kjer imamo avtosedež, pa sem jo kar v lupinico posedla. Sicer pa se ji sedaj v lupinici zdi prav hecno - se gunca, kot da je na gugalnici in zraven smeji.
Športni voziček pa je itak bil zakon - odkar je splazila in sploh odkar se vstaja ob opori, pa je dober samo še za spanje. Tako kot pravi Bobek. Pri nas je sedaj bolj zakon sedež na biciklu.



(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v Quinny speedi sx?
21.4.2006 23:28:39   
MajaPRO
Jaz sem dala našega v podoben voziček pri 3 mesecih.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?