|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sack'n seat
11.4.2006 9:16:09   
April
user posted image

A ima kdo to doma? A je tako uporabno za ven ali sam tako izgleda?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sack'n seat
11.4.2006 9:19:27   
Anonimen
Sory, ampak meni je tole totalno brez veze. Kolikokrat pa posedeš otroka v en tak stol? Če se je zunaj, je v vozičku, če pa doma, pa v stolčku.
Se pa da zakomplicirat v smislu kopovanja brezveznih stvari, to pa res. Preizkušeno.user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 11.4.2006 9:20:22 >

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sack'n seat
11.4.2006 9:19:55   
viv_
Mi imamo tisti stolček, ki se našrauba na mizo in je super. Povsod smo ga nosili za sabo. Ampak zdaj je tamala že pretežka.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sack'n seat
11.4.2006 9:22:25   
StBarbara
Ne poznam te zadeve, ampak si ne predstavlajm, da bi otrok v tem sedel. Naš bi hotel skos ven pa notr iz tega "stolčka".

Sicer pa Ben veliko raje pleza po City parku, tako da...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sack'n seat
11.4.2006 9:34:58   
April
Ja dobr no, saj mate prov, ste me prepričale. user posted image  Se  včasih moram kar zadržat, da kake neumnosti ne kupim.

Moj še v vozičku ne zdrži.  Za tist čas, ko jemo kje zunaj se pa že kakšen stolček najde ali ga pa vskrajni sili jaz držim na enem kolenu z drugo roko ga hranim in hkrati še sama poskušam kaj pojest. Saj zdaj ko hujšam kar gre. user posted image

Tvoj StBarbara pa itak že hodi. user posted image  , ti maš pa voziček sam še za okras.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sack'n seat
11.4.2006 9:42:02   
StBarbara
Ja pomoje res nujno na rabiš tega.

Še popravek: imam 2 vozička za okras user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sack'n seat
11.4.2008 14:35:01   
Padme
Mi smo ga kupili (podjetje Comfort) za 15 € in je bila dobra naložba, predvsem kadar smo kam odšli za par dni, ali pa ko gremo v hribe (se lepo na majčkeno zloži). Nismo ga uporabljali za v shoping center ali za na kavo. Je pa res, da je je to bolj za dojenčke (od takrat ko popolnoma sam sedi, pa mogoče do enega leta), ker je potem otrok že tako "mobilen", da ga ta vreča že skoraj ne zadrži več in se ti lahko kam prekucne. Pri nas je sedaj star 10,5 meseca in ga je notri že skoraj nemogoče imeti ....

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sack'n seat
12.4.2008 10:20:52   
frufru
Nam je bil od 6-11 meseca edini stolček. Se je super obneslo. Pol je začel pa vstajat smo mu pa kupili antilopa. Ga mamo pa zdaj za obiske, pa za na pot in v hribe, pa če kam gremo za dalj časa. Na morju nam je prišlo res prav, ker so imeli samo en polomljen triptrap. In tko je po moje tudi mišljeno

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?