|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeča lička
9.4.2006 16:33:58   
Nej
Naš Anej dobi zadnja dva dni popoldan rdeča lička. Najprej sem mislila da ga je malo sonček dobo, zdaj pa mi je kapnilo, da bi lahko bila reakcija na gosto hrano. Pred 4 dnevi smo začeli z uvajanjem goste hrane. Najprej 3 dni korenček, danes je bila prvi dan jabolka. Poje 1 ali mogoče 2 žlički hipove kašice.
Drugod po telesu nisem opazila nič nenavadnega, samo izrazito rdeča lička. Ali je možno da gre za reakcijo na gosto hrano ali je lahko kaj drugega (nekje sem prebrala, da je lahko to tudi znak rast zobkov???????). Ali je imela katera podobno težavo?? Prosim za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeča lička
9.4.2006 21:10:03   
lelaval
Če sta bila popoldan zunaj in jih he dobil, ko sta prišla not, je lahko to, da so mu 'lička zakuhala' - zunaj je bilo bolj hladno, kot notri.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeča lička
9.4.2006 22:15:08   
Blink1
He he...naša jih ima skoraj vedno. Drugače pa so zelo rdeča, ko se zbudi in ko prideva s sprehoda.

Malce še opazuj, čeprav mislim, da ni hudega.

lp

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeča lička
9.4.2006 22:52:54   
rozi81
Glih jst se ubadam z isto težavo. Sm mislila da ima mogoče alergijo na mleko, ker je probala pri mojem malo corn flakesa ko ga je jedu, sam mislm da bi že izginilo. Potem sem mislila da jo je že sonček upeku ker mi je spala na sončku pol ure, pa tut ni ker ima že tri dni al pa še več tako, s tem da se rdečica pokaže šele proti večeru izgleda pa še kot da bi imela tam suho kožico, tako da zgleda da je res od zobka ker ji glih druga enkica spodaj vn leze. Zraven pa ima še rdečo bradico. Če pa to ne bo izginilo ko zobek pride vn pol pa že ne vem več kaj bi lahko bilo.


Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeča lička
10.4.2006 7:19:47   
petja
Moja je imela zadnji teden izrazito rdeča lička. Sem bla čist panična, glede na to, da jo za sprehod po obrazu namažem s faktorjem 50. Rezultat: dobili smo 2 zobka user posted image .

Sem potem našla na internetu, da so rdeča lička rezultat rasti zobkov.

Če bi bila alergija, bi jo po moje imel po celem telesu in ne samo po obrazu user posted image .

Aja, smo pa 1 dan mlajši od vas.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeča lička
10.4.2006 7:29:04   
Anonimen
Pri mojem se je tako začel utopični dermatitis - alergija na nekaj, pa še zdaj ne vemo na kajuser posted image . So ga testirali pa ni nič pokazalo.user posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 10.4.2006 7:30:32 >

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeča lička
10.4.2006 10:25:24   
maya**
kolk je star tvoj malcek?? nasa je pri 4,5 imela rdeca licka in izpuscajcke okoli ust in je dobila 1.zobek. cez 14 dni se je ponovilo isto in je dobila 2.zobek.
tko, da je mozno tudi to.  ce pa ne mine probaj opustiti tisto, na kar mislis, da bi lahko bil alergicen. bos hitro opazila al je boljs al ne. 

lp

_____________________________

maya

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeča lička
10.4.2006 10:37:25   
Nej
4,5 mesece. Je pa pediatrinja zadnjič res rekla, da mu zobeki že načenjajo.
Samo ne vem na kaj bi bil alergičen. Tri dni je jedo korenčkovo kašico, tretji dan je prvič dobil rdeča lička, včeraj pa je jedel jabolčno kašico pa je spet popoldan oz. proti večeru dobil rdeča lička. Bomo videli kako bo danes, bom še mu enkrat probala dat jabolko.

(odgovor članu maya**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?