|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 17:01:05   
povhek
Živjo jaz bi pa rada vprašala kako se zapp obnese na kamenju ( oz. bolj razgibanemu terenu) ?

Kupujem marelo sicer nimam še nobenih idej, ampak lahko mi malce pomagate z nasveti katere so dobre po vašem mnenju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 17:13:29   
skuštrana
Zapp je bolj mestni voziček...Če je malo kamenja oz. makedama potem še gre po kakšnem večjem skalovju pa ni preveč uporaben...Če ga boš uporabljala pretežno po asfaltu potem priporočam. Jaz sem nad njim navdušena.Imamo ga že skoraj eno leto pa mu še nisem našla kake večje napake. Edini problem je, ker se ne poleže, če ti je to pomembno. Meni niti ni.

(odgovor članu povhek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 18:13:00   
Bubamaraa
Po kamenju se ful slabo vozi, po asvaltu je pa zakon.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 19:13:43   
povhek
Joj jest sem ga mislila nabavit za na morje potem pa to ne bo v redu.Tukaj je pa itak samo asfalt.No kaj naj pa zdaj?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 20:34:00   
bombonček
Mi ga imamo in smo zadovoljni z njim,kar se pa peska tiče se pa res težko vozi po njim!

(odgovor članu povhek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za vse ki imate zappa!!!
23.3.2006 21:06:24   
skuštrana
Povhek, vse je odvisno kakšen teren je ne morju. Če misliš z nim vozit po peščenih plažah potem ne bo šlo. Ampak tam so tako ali tako uporabni samo kaki jeep vozički. Če pa ga misliš imet za zvečer v mesto it ali pa kaj takšnega, potem pa je ok. Saj če je malo peska potem gre. Zafiksiraš prednje kolo pa je. Jaz sem ga letos še po snegu rinlauser posted image

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za vse ki imate zappa!!!
25.3.2006 8:42:52   
povhek
A po snegu a, pol bo pa tudi tiste čudne kocke ob  morski poti po Opatiji zdržal.No sej tako obupen teren pa spet ni.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za vse ki imate zappa!!!
26.3.2006 21:07:00   
skuštrana
Ja, če se boste pa po Opatiji z njim sprehajal potem bo pa šlouser posted image user posted image , ker se mi tudi....
Tako, da ti lahko povem iz lastnih izkušenj. Malo ropota, ampak gre...

(odgovor članu povhek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?