|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica
31.1.2006 15:19:20   
Evina
Zanima me do katerega meseca ste uporabljale lupinico. Moja mala je sedaj stara 2 meseca in pol. Do sedaj se je vozila v košari, sedaj pa razmišljam ali se mi še splača kupit lupinico, ki je bolj pripravna in manj zasede kot košara.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica
31.1.2006 15:57:52   
borci
mi smo našega vozli v lupinici od peg perego (ker imamo tud voziček) do10,5 mesecev, pol smo pa nabavli od 9 - 18 kg.

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica
31.1.2006 17:03:27   
mika
Mi smo imeli lupinico peg perego in smo jo uporabljali do 9 meseca, do user posted image  9 kg.
Uporabljali pa smo jo od začetka. kupiti jo boš verjetno morala, ker drugega varnega načina vožnje ni.

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica
1.2.2006 8:20:54   
lelaval
Moja je stara 7,5 mesecev (pri 7,5 kg) in v avtu še vedno uporabljamo lupinico.
Če pa je tvoja stara že 2 meseca, bi mogoče bilo bolje, da kupiš avtosedež, ki ga lahko uporabljaš od 0 kg naprej (0-18). Lupinico verjetno ne boš uporabljala več kot pol leta, stane pa skoraj toliko kot  avtosoedež.

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica
1.2.2006 15:57:29   
TORTICA
Mi smo pri petih mesecih se preselili v večji avtosedež, ker naj je v tistem zmanjkalo prostora, sedaj ko smo tako oblečeni.
Do 9 kg.

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica
1.2.2006 20:35:31   
Grascakinja
Enako kot SAŠKATIMI. Nima smisla kupovat lupinice, razen če boš slučajno imela še kaj otrok, da bi ti kasneje prav prišla. AVtosedež 0-18 bo bolj pametna naložba.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica
1.2.2006 23:00:15   
KODA
Našedva sta bila v lupinici tja do cca 9 meseca.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica
2.2.2006 11:07:03   
*pepelka*
Lupinico se da tudi izposoditi na AMZS. Plačaš kavcijo, ko pa jo vrneš ti baje vzamejo le minimalni znesek. MI smo jo sicer dobili, drugače ba bi si jo zagotovo izposodili pri njih

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica
2.2.2006 11:16:49   
viv_
Uporabljali smo jo do 7 meseca. Si pa ne znam predstavljat, kako lahko voziš otroka okrog brez lupinice???

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?