|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popokane žilce na obrazku
21.1.2006 12:22:00   
_helena
pozdravljene,

moji 1 mesečni punčki so popokale žilice na obrazku, sicer so malo vidne, pa vendar. Sklepam, da je to od mraza, saj sva bili pretekli teden kar nekajkrat na sprehodu in sicer med 13 in 15 uro, ko so se temperature nekoliko zvišale. Po obrazku sem jo najprej mazala z Wind&Wetter od Bubchna, zadnje dva izhoda pa z Bepantenom roza. Pa so se ji vseeno na obrazku pokazale drobne žilice. Zanima me, ali ima katera od vas izkušnje z popokanimi žilicami na obrazku vaših bebic, ali izginejo in po koliko časa in s čem mažete svoje bebe na sprehodih v mrzlem zimskem vremenu.

Pa še nekaj, opazila sem, da moja punčka postane čisto rdeča v obraz, ne glede s čim jo namažem. Je to od mraza? Je pa v vozičku čist zadekana z zimsko vrečo, tko da se jo komaj vidi. Ima katera podobne izkušnje in kako jih rešuje.

Hvala za odgovore in lp, Helena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popokane žilce na obrazku
21.1.2006 13:22:55   
Anonimen
Moja Maška je imela popokane žilice.So zginile in tudi zdravnik me je pomiril da bodo.So pa lahko tudi od joka.Ti jo kar mirno vozi na zrak in prej namaži s kremco.

(odgovor članu _helena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popokane žilce na obrazku
21.1.2006 13:27:14   
Anonimen
Dan!!!
Ja,da postanejo obrazki rdeči od mraza je res.Vendar,da popokajo žilice,pa še nisem imela izkušenj.Tako mali imajo strašno tanko in fino kožico,prav
prozorno,pa se vidi vse,tudi žilice.
Če je tako zadekana,pa še v vozičku pod sterho,pod katero je dosti topleje,
kot zunaj(kar poskusi enkrat dat termometer spodaj pa boš videla kokšna je)
ne bi smelo bit problema.Veš ti svetujem eno staro mažo,ki ni že dolgo
v uporabi zaradi nove mode krem in kremic.Jekoderm.ribja mast,saj ne
smrdi po ribah,so jo modernizirali in ji dali bolj prijeten vonj.

(odgovor članu _helena)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popokane žilce na obrazku
21.1.2006 20:47:07   
pravljica
naš je rojen julija in sem že na prvem obisku patronažno spraševala za te popokane žilice...ni mi znala odgovorit user posted image  v glavnem jih ima še zdaj prav toliko in na istem mestu...hočem ti povedat, da pri nas to ni od mraza popokalo (saj ni veliko, ampak jaz jih vidim...na levi ličnici spodaj jih ima nekaj)...kdaj in kako bodo izginile pa ne vem

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu _helena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popokane žilce na obrazku
21.1.2006 21:04:02   
tincci
A jih vedno mažete za ven po obrazu? Jaz morda včasih mal potegnem z mandljevim oljem, ful mi je škoda to nežno kožo s kremco packat user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popokane žilce na obrazku
21.1.2006 21:21:41   
pravljica
jaz tudi ne vem, kaj je boljše...včasih ga namažem, včasih ne, ampak imam potem slabo vest user posted image  sem enkrat glih tu gor brala, da lahko krema kvečjemu škodi, ker vsebuje vodo, ta pa na takšnem mrazu zmrzne user posted image  drugače imam nivejino in se mi res zdi ful vodena...mogoče je bolje kaj bolj mastnega vzet v roke user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popokane žilce na obrazku
22.1.2006 18:03:17   
figa
Malo poglej s čim mažeš otroka Pravljica. Na kremi Nivea Wind&Wetter posebej piše, da ne vsebuje vode! Halo!user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popokane žilce na obrazku
23.1.2006 13:30:01   
pravljica
no evo, pravkar pogledala in s to kremo ne bomo več mazali v tem minusu...ja, vsebuje aqua...figa, hvala
torej so tudi takšne brez vode...sem smotana in na to niti pomislila nisem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu figa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?