|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 16:58:22   
alenkica
Mi smo že čisto na dnu. Jure se je rodilv pon., zamujal je osem dni. Do tretjega dne je bilo vse v redu, ko je dobil zlatenico. Danes zjutraj je rekla mamica, da je bolje, je manj rumen. Zdaj popoldan pa zvem, da je dobil neko bakterijo, da dobiva antibiotike.

Ali res ne znajo bolje paziti na novorojenčke?

Iz porodniškega oddelka, so ga namreč dali na pediatrijo, kjer zdravijo majhne otroke, in verjetno je prav  tam staknil to bakterijo.

Ali jih ne morejo dat v dve različni sobi.

Tako sem jezna in bi najraje šla tja in jih fajn nazjala!

Sestra pa je že obupana, ker bi rada že prišla domov, da bi otrok bil na varnem.

Najboljpa se bojim, da ne bo konec zapletov. Če bo šlo po sreči bo šele v pon. doma, namesto ta četrtek.

Kakšne izkušnje pa imate ve?user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 17:08:14   
cmokec
Držim pesti, da se Jure čimpreje pozdravi in pride domov.Takih izkušenj pa nimam.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 18:12:20   
Vrtnica1
Eh, ma, ne se sekirat, saj bo vse ok. Tudi mi smo imeli v porodnišnici prave borbe, na antibiotiku sva bila oba s ta malim od poroda dalje, zlatenico je imel tako, da je bil dve noči pod lučko, pa še nedonošen, pa smo vse prestali in šli končno po osmih dneh domov (s tem, da sem bila jaz že prej tri dni noter). Pa zoprne sestre, pa ves čas sem bila čisto sama v sobi, obiski so bili prepovedani itd. Saj vem, tudi jaz sem bila že z živci čisto na koncu in sem, ko sem stopila v stanovanje, od olajšanja (ne od sreče) zajokala. Ampak vse bo ok, boš videla. Eni pač moramo malo bolj potrepeti, pa je user posted image .
Pa čestitam za Jureta.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 20:11:05   
doroteja23
oj saj bo! Mi smo imeli iste probleme. Midve z mojo Alino sma ble v bolnici celih 13 dni. Dobla je full močno zlatenico, pol pa še neko vnetje, za kar še jaz danes ne verjamem da je blo vnetje. po mojem je bla kaka bakterija. In sma pol mogle dobivat antibiotk.
V glavnem v porodnišnicah so šlampasti!!!

Po eni strani pa je boljše da sta not v bolnici kot pa da bi bil doma pa da bi se ugotovilo da ima bakterijo in bi mogla nazaj. Meni se je mešalo ko sma mogle bit tak dolggo v bolnici. Ampak se je splačalo poterpet in zdaj je OK. Zdaj je stara 3,5 meseca in po pravici povedano še ni bila orng bolana.

V glavnem treba je poterpet pa bo. Vsi pa vemo da v bolnici nekaj posebaj ne pazijo.


Pa čimprej naj pride Jure domov, da se bote lahko cartali.


_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 20:51:47   
nana 27
zelo dobro te razumem..Tudi jaz sem obupovala in se jokala v porodnišnici. Ob treh zjutraj sem vsa v solzah klicala mami. Si predstavljaš? Pri drugem otročku bom bolj samozavestna in se bom postavila zase. Nihče me ne bo poniževal. Če me pa bo, se bom pa zelo pritožila in ne bom ostala le pri pismu. Tudi jaz sme komaj čakala, da bom šla lahko domov, ampak doma si sam z otročkom in partnerjem in takrat vidiš probleme, ki jih v porodnišnici ni bilo. Šele ko sem prišla domov, sem se spomnila besed gospe, ki je v sobi obiskala cimro, ki je rodila fantka. Rekla je, da si v porodnišnici dobro pospravljen, ker imaš skuhano, ne vidiš umazanih cunj, posode, ki jo je treba prat.  Upam, da bo čimprej doma in da bosta oba zdrava. To je glavno. Bolje je podaljšano bivanje tam, kot da greš domov in ne veš, kaj bi storil. In na začetku čisto nič ne veš, kam otroka sploh peljat, koga poklicat. Sestri svetuj naj potrpi. Držim pesti, da se čimprej začnete cartat doma.  

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj se to dogaja?
20.1.2006 22:42:47   
makica
Živjo,

Rada bi samo povedala, da ni nujno da se je otrok okužil v bolnici. Lahko se tudi okuži v porodnem kanalu in se infekcija razvije po nekaj dneh. Našo user posted image so prvi dan na intezivni pregledali in so ugotovili, da je kolonizirana z neko bakterijo, vendar se na srečo ni razvila infekcijauser posted image . Smo pa bile 7 dni v bolnici.

Upam, da bo vaš Jure čimprej doma.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj se to dogaja?
21.1.2006 7:14:01   
lelaval
Držim pesti, da se čimprej pozdravi in se boste lahko doma cartali. 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj se to dogaja?
21.1.2006 15:18:25   
alenkica
Hvala vsem za zelo lepe želje! Tudi sama srčno upam, da se bo kmalu pozdravil in da bo kmalu doma.

Če bo šlo vse po sreči bo v ponedeljek že doma.

Hvala pa lepo se imejte s svojimi user posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?