|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila
16.1.2006 12:08:12   
corfu
Koliko oblačil imajo vaši sončki? Trenirk, hlač, majic, žab....?
Jaz raje ne bom napisala, ker mi je nerodno, ker se mi zdi mnogo prevečuser posted image

No, da vidimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila
16.1.2006 12:20:18   
majibee
2 zimska pajaca, 5 bodijev, 3 majčke, 2 puloverja, 2 trenirki, 2 cele hlačke, 6 pižamc, 2 žabce, 5 kap, 1 šal, 2 volnene zoknce. .

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila
16.1.2006 12:20:35   
lan
Ko je bil se dojencek sem bolj pretiravala z nakupom oblacil,saj veste zacetna navdusenost.
Zdaj kupujem bolj preudarno in vedno eno ali dve stevilki vecje,tako da pride prav zagotovo za leto ali vec.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila
16.1.2006 12:30:10   
CatJa
Dovolj. Trenutno enih 7 hlač, 15 majčk, 3 bolj tople majčke, 1 zimski puloverček, 15 bodijev, 5 trenirk, enih 6 pižamc, kašnih 15 bodijev, kakšnih 7 žabic, milijon nogavičk, nekaj kap, dva šala in kakšnih 5 parov rokavičk, od katerih sta le dva para uporabna.
Kupujemo mu bolj malo, ker veliko dobimo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila
16.1.2006 12:33:39   
tascha
Raje ne grem štet, ker gotovo preveč.user posted image Čeprav imam še skoraj vse od tavelkega, mu moram vedno kaj novega kupit, da nima lih vse cunje stare.user posted image Ima pa 2 pajaca, 2 bundi , 2 termovelurja, puloverjev morje (mu jih prababice pridno štrikajo, prav tako kapice, štumfke, šale), prb. 10 bodijev, 3 pižamice, majčk, hlačk in trenirk tudi veliko.
Res pa, da sem štejem tudi tiste stvari, ki so mu še malo velike in jih zaviham.user posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila
16.1.2006 13:24:37   
ma-ja
Jaz sem tudi ena tistih, ki se pred lepimi cunjicami ne morem ustaviti. Za oba moram vse kupiti, ker nič ne dobimo, veliko pa damo naprej user posted image .
Drugače pa imata po dva zimska pajaca (zimska navdušenca), Nejc ima ene 5 žametk, 3 trenerke, kavbojke, pa še par podloženih hlač. Za zraven pa ene 10 puloverjev. Spodnje perilo sem na razprodajah nakupila, pa štunfke tudi. Tjaši od bratca nič prav ne pride, poleg zgoraj naštetega ima pa še oblekico in nekaj punčkastih stvari za včasih. Žabic pa ne marata nosit.
Za vsako sezono je treba kar precej dokupit in potem je to kar velik strošek. So pa zelo vesele moja sestrična, sestra in prijateljica, ki vse podedujejo user posted image .

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila
16.1.2006 13:26:12   
bskrle
UPs, tudi jaz nimam cunj preštetih, ampak bunde ima 3 (2 za doma) en pajac, kap enih 6, rokavice 2x, žametke 3x, 14 bodijev, 2x lepi trenirki, ostalih stvari pa nimam preštetih.
Ker je ta druga, ji nisem kupila za zimo nič novega.

Ta starejša pa ima nove žametke, 2x puli in 4x nove žabice, nove nogavice, 2x rokavice in goretex škorenjčke.

Vse ostalo sem dobila.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?