|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki ali kaj drugega?
9.1.2006 17:46:47   
Mala Vita
Moja hčerkica je stara 3 mesece in en teden. Zadnje dni je postala prava tečkauser posted image . Rokico panično tlači v usta, ampak ne cel dan, takšne "prebliske" ima nekajkrat na dan. Zraven pa tečnari - z rokico v ustih sevedauser posted image . Ponoči sicer lepo spančka, podnevi je pa pravi hudičekuser posted image . Sem pa na spodnji dlesni (na notranji strani) opazila takšna dva bela krogca. In to na mestu kjer naj bi zrasli enkica in dvojkica. Mislite, da je možno, da ji bo počasi zrasel kakšen zobek? Punčka od moje prijateljice je imela prvi zobek že pri 3.5 mesecihuser posted image .

Lep pozdrav vsemuser posted image

< Sporočilo je popravil Seven -- 9.1.2006 21:21:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem več
9.1.2006 17:48:53   
Cikica
Seveda je možno,mi smo sicer tudi midlili da bodo pri 3mesecih zobki,ker je imel takšne znake,ampak se je pokazalo da so prišli dosti kesnrj.Pri sestri pa je mali tudi dobil hitro zobke,vse je mogoče.user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem več
9.1.2006 18:57:55   
bobek05
res je nekam hitro, ampak otroci so si ful različni... zakaj pa ne? Anej je tudi imel spodaj 2 beli lisi - 3 dni kasneje pa 1. zobek.. pa ni imel vročine ali driske, le siten je bil ko 100 user posted image saj boš vidla.. če so res zobki in se že vidijo bele lise, potem ne bo več dolgo..

pa čim manj bolečin.. (če jo bo bolelelo ji daj Daleron ali Calpol)

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem več
9.1.2006 19:21:07   
PBJ
Naš je bil star 4 mesece in 5 dni pa je že dobil prvi zobek,...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?