|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost na bolovanju
20.12.2005 19:12:42   
Vesna
pozdravljene!a je katera tukaj ki je preživela večino nosečnosti na bolovanju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 19:15:33   
BibaJ
Jaz sem bila celo nosečnost na bolniški, če si to mislila.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 20:01:23   
Aleksandrin
Ja?

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 20:19:02   
špelin@
Zadnje štiri mesece sem bila na bolniški, ja.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 20:21:50   
Vesna
a ste lahko kam šle al ste ble samo doma?npr.starše imam 70 km stran,a bi lahko šla k njim,če se dobro počutim.in sem doma ker je delo težko in pač ne morem delat fizičnega dela zdaj ko sem noseča.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 20:29:04   
Aleksandrin
Več kot na sprehod nisem šla, zaradi inšpekcije.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 20:32:19   
BibaJ
Jaz sem imela preeklampsijo in sem morala počivati in tudi sem! Šla sem samo do zdravnika, ginekologa in porodnišniceuser posted image .

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 21:20:26   
špelin@
Zaradi oteklih nog nisem mogla skoraj nikamor user posted image  Potem pa še strah pred kontrolo... No, šla sem do vrtca po starejšo hčerko. In kdaj tudi v trgovino.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 21:45:30   
Suzi*
Jaz sem bila kakšen mesec (pred koriščenjem dopusta pred porodniško) na bolniški zaradi nosečniškega diabetesa, pa sem se v tem času preselila. user posted image  Se ni dalo drugač. Selitev je bila planirana, bolniška pa ne.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnost na bolovanju
20.12.2005 21:52:13   
Ro-La
V prvi nosečnosti sem bila na bolniški od drugega meseca dalje, okrog laufala 500 na uro, nisem rabla mirovat, samo čakat kakšen bo razplet fenomena, sedaj sem na bolniški od prvega meseca, sicer imam priporočeno mirovanje, ampak.... malo manj laufam okrog kot prvičuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnost na bolovanju
21.12.2005 19:04:11   
KODA
Jaz sem bila na bolniški obakrat.Taprvič od 6 tedna dalje,tadrugič od 13 tedna dalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnost na bolovanju
21.12.2005 20:19:23   
eva1
Jaz sem bila na bolniški od začetka...na zečetku sem 2x krvavela(v 6 in 11 tednu) in nisem nikamor hodila do 16, 17 tedna, potem sem pa kr okol letala nekje do 28 tedna, ko so se zečele težave z otkanjem, pritiskom, zato sem bila veliko po bolnici in od takrat naprej pa res nisem nič okol letala, nič fizičnega delala, razen za malega sem pripravila-nato pa sem itak šla spet v bolnico(v 32t) in tam ostala skoraj do poroda! Niso me pa nikoli kontrolirali!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečnost na bolovanju
21.12.2005 20:33:14   
Vesna
vprašam vas zato ker sem že oktobra (preden sem zanosila)rezervirala smučanje.in bi zdaj rada šla na ta dopust z možem.smučala ne bom,mi niti na kraj pameti ne pride,rada bi pa šla tja.sem pa na bolovanju ne vem če lahko grem .ne delam pa zato ker je v moji službi fizično težko delo neprimerno za nosečnico in še enkrat sem prej imela ss.
zdaj pa me zanima kaj naj naredim ali naj rečem G.o v sem skupaj.malo me skrbi zaradi inšpekcije,ali hodijo nenapovedano,ali povejo kako to izgleda.celo nosečnost pa tako doma se mi zdi grozno,če se drugače  dobro počutim.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečnost na bolovanju
23.12.2005 17:24:57   
Vesna
a

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečnost na bolovanju
23.12.2005 20:59:30   
Anonimen
Vesna, definitivno vprašaj svojo G. Pa kar povej ji točno tako kot je. Koliko kej kontrolirajo, ne vem. Mogoče je v NG kaj drugače kot v LJ user posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.12.2005 18:15:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečnost na bolovanju
24.12.2005 22:22:31   
jakaracman
Bila na bolniški dva meseca, nato odšla delat z velikim veseljem.Doma bila zaradi hudih slabosti.Na odločbi, ki sem jo dobila domov od zdr. komisije je pisalo da mi je dovoljeno gibanje v kraju  stalnega bivanja.Drugače pa se strinjam z ija-1.Ne ga sračkat!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečnost na bolovanju
25.12.2005 21:40:47   
Vesna
IJA-1 hvala za odgovor. mislim da je zdravnik bolj pameten kot jaz in točno ve zakaj sem na bolniški.v tem času sem se sama odločila,da ne grem,ker se bojim da se mi kaj ne zgodi.moje delo je zelo fizično,v pisarni ne bi rabila bolniške.


< Sporočilo je popravil Vesna -- 25.12.2005 21:42:19 >

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




darila
Lelly28 RR

Koliko dobrih mož obdaruje vašega otroka?

3 (23%)

2 (42%)

1 (35%)

noben (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!