|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žličke
16.12.2005 17:03:48   
sezam
Kakšne žličke uporabljate za hranjenje svojih malčkov? user posted image  Jaz še vedno uporabljam plastično. Kdaj ste pričele uporabljati kovinske?user posted image

Mala je stara skoraj 10M.

user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žličke
16.12.2005 17:09:18   
Anonimen
Mi imamo plastične Aventke!user posted image

Kovinske bomo uporabljali, ko se nebo več tako zaganjal v žlico?!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žličke
16.12.2005 18:02:12   
babylove
jaz imam še tudi zmeraj plastične. Ima že 11m, pa mi še na pamet ni padlo tvoje vprašanje, da bi menjala žlice. Kovinske so hladne, jaz bom kar obdržala plastične še nekaj časa.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žličke
16.12.2005 18:39:51   
frutka_
Prej Avent, zdaj pa Chicco (tista na ovinek).

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žličke
16.12.2005 19:16:48   
sezam
Sej men se tud zdi za take male boljša plastična. user posted image  Pa se sam sprašujem, a komliciram, saj je sestra že od samega začetka imela kovinske. user posted image  Men se tud zdi tko hladna, pa še za zobke se mi zdi bolje, če se zadane v plastiko, kot pa v kovina. Torej bomo imeli še nekaj časa plastično. Sam bo treba it nove kupit, ker sta nam sedanji počili (spredaj, ko je tolk mehka plastika se je razpolovilo)

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žličke
16.12.2005 22:17:26   
Katrin
Tudi mi smo še kar pri plastičnih žličkah in bomo ostali še kar nekaj časa; se mi zdijo bolj "prijazne".

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žličke
16.12.2005 23:43:01   
Suzi*
Tudi mi smo na plastičnih žličkah. user posted image  Sem kupila kar 5 kom v kompletu od Mullerja in so fajne.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žličke
17.12.2005 7:25:41   
Lana_s
Jaz imam pa Disneyeve. Ob robu so gumijaste tak da si ne poškoduje preveč dlesni. Pa ful lepe so.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žličke
17.12.2005 17:32:25   
Barči78
Fizioterapevti ne priporočajo plastičnih žličk.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žličke
20.12.2005 17:08:13   
sezam
Nam so se te Disneyeve spredaj pretrgale. Sem danes kupila 5 skupaj pakiranih od Tommee Tippee.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žličke
20.12.2005 20:00:41   
pravljica
jaz pa sploh nisem pomislila na plastične in sem kar čudno pogledala zdaj, ko tole berem user posted image  trenutno uvajamo in imamo "navadne" žličke...najbolj všeč in za mala usteca "prijazna" se mi zdi žlička iz otroškega kompleta, je takšna majhna, čisto okrogla (so pa takšni kompleti ful dragi)...tudi pri ta prvi smo imeli navadne žličke in ni blo problemov...sem probala tisto chikotovo z "ovinkom" in mi je bila tako čudna in štorasta user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?