|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 11:49:08   
wawa
Koliko ur na dan so budni vaši manj kot eno mesečniki??

Tako mislim ne da jokajo, ali jejo, ali se previjajo ampak tako da se jim pač enostavno ne da spati?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 11:59:38   
sharpy
Ciao wawa!

Naš Mark je imel včeraj 3 tedne. Buden pa je kakor kdaj. Kak dan je buden tudi po 2-3 ure po obroku, kak dan pa samo eno urco, po obroku in pol zaspi.
Kaj pa tvoj user posted image ?

Wawa kaj si pol rodila v Postojni?


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 12:00:38   
ZARA
Zara je spala pri tej starosti do 20-21 ur na dan...a ti ne spi mladičekuser posted image ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.12.2005 12:06:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 12:17:18   
wawa
Saj sem tudi napišem vprašanje, sama pa nanj ne odgovorim....user posted image

Naš Andraž je star 16 dni in full pridno spi samo zdajle tri dni opažam da ima enkrat popoldne od 12 pa do 18 zvečer saj kaki dve urci budnosti, pa ne da bi jokal, gleda okrog malo pušča kake glasove, dela face.....no potem še enkrat malo pojeva in že spimo....se mi je zdelo tako čudno da sem vas morala vprašat kako je kaj pri vašihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 12:22:53   
wawa
Sharpy ja sem rodila v Postojni in to je bila defenitivno odlična odločitev......zelo zelo zadovoljna sem bila....

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 12:33:38   
morskadeklica
Moja je prve tri mesece spala čez dan 2krat po 10min. Nočno spanje pa je bilo nekje od polnoči do 6h zjutraj-seveda z vmesnim hranjenjem. Rekorderka, a neuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 12:42:24   
tincci
Naša enomesečnica spi tudi bolj malo. Danes je rogovilila do pol 3 zjutrajuser posted image , spala do pol 7, potem se dojila pa zaspala do 8. Potem je bila pa pokonci do enajstih in se sama s sabo pogovarjala. Zdaj se počasi prebuja, lakota je hudič user posted image  Upam, da bo šla danes za kaki dve uri še spat, da še jaz malo skupaj padem user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 13:36:01   
alijana
Pozdravljene. Moja hčerkica je bila včeraj stara 3 tedne. A že teden dni opažam, da spi precej manj kot na začetku, ko sva prišli domov. Nekje od 9,30 do 12,30 bedi. Potem malo zaspi in popoldan zopet kakšni dve uri prebedi. Sicer je pa pravi cuker, pridna je, pridno papa - tako da lepo napreduje na teži, joka tudi bolj malo - je takšen zadovoljen otrok. Tako glede spanja iz moje strani. Lepo ujčkajte svoje user posted image  in se tipkamo. Lp, Alijana

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 14:07:49   
wawa
Naš je ravno kar buden, zaspati nima namena, pa sem ga prvič kar lepo v lupinico dala, pa mu eno zvezdico ki sem jo preko telegrama dobila gor privezala in jo z navdušenjem opazuje (čeprav uradno še ne vidi), kaj mislite a je lupinica že primerna za tako majhnega???

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 17:13:01   
nana 27
Wawa, pri nas je fantek star 6 tednov in čez dan zaspi 2x po pol urce in še kakšno uro do dve po šesti zvečer. Pri treh tednih je bil še priden in je spal tudi podnevi, tako da upam, da bo tvoj bolj priden.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 21:33:55   
tincci
V materinski šoli so nam rekli, da smrt v zibelki ni več tako pogosta, lahko pa bi že govorili o "smrti" v lupinici. Namreč starši imajo otroke preveč v lupinici, če jim na primer zaspi v avtu, ga doma kar pustijo notri, da spi, pa to zanj še ni primerno, saj naj bi vsaj prva 2 meseca bil čimveč na ravni podlagi. Občasno po moje ne škodi, redno pa raje še ne.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 21:37:39   
KODA
Našedva sta pri tej starosti večino dneva prespala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
6.12.2005 22:39:25   
amy26
Naš bo jutri dva tedna, spi skoraj vedno razen ko ga previjam in dojim
odvisno od dneva kakšen dan bo 4 ure buden, drugič bo 6 ur v kompletu spal.
Zvečer pa ponavadi 1x vstanem če se zbudi da ga podojim, sinoči je pa celo noč prespal brez vstajanja.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
7.12.2005 18:35:23   
Pupica
Najina prinčipesa je bila velika trnuljčica, saj je pri enem letu spala od 14-16 ur, po teoriji je 17 ur spanja za novorojenčka.Tako da je to po mojem čisto odvisno od otroka.


(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: budnost manj kot 1 mesečnikov
7.12.2005 18:40:32   
Anonimen
moj bo jutri star 4 tedne pa je buden takrat, ko ga dojim ali previjam. Vmes je mogoče pol ure buden drugače pa spi.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Kje živite?
Ela123

Ali živite na Ptuju, v Ljubljani...

Ptuj z okolico (17%)

Ljubljana z okolico (46%)

Maribor z okolico (25%)

Portorož... z okolico (12%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!