|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavanje v MB
30.11.2005 13:32:15   
Seven*
Tole priporocam vsem novopecenim mamicam in bodocim mamicam! K tej gospe hodiva z naso malo na fizioterapijo. Res cool! Vec na strani www.storklja.si



Tečaj za starše in dojenčke:
»Handling – pravilni prijemi pri negi dojenčka« (od 0-6 mesecev)
Vodi: Jožica Potrč, nevrofizioterapevtka
Obvezne prijave!
torek, 13.12.
20.12.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavan...
30.11.2005 19:27:31   
fricka
Je bil enkar na RR objavljen link do strani na to temo: www.mameibebe.net

Sem bila danes pri fizoterapevtki in mi je kazala točno iste prijeme.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavan...
30.11.2005 20:31:45   
Seven*
Ja. Ampak se mi zdi, da je veliko drugace, ce ti nekdo v zivo pokaze zadevo. Obenem pa se razlozi. Sem dala gor link, ce bi katero zanimalo..

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavan...
30.11.2005 20:36:32   
Anonimen
Seven, mislim da si dala zelo koristen podatek!!
Končno so se nekje odločili pokazati to tudi mamicam zdravih otročkov! Žal je za pravilen handling sicer izvedela le peščica mamic, ki so jih zaradi takšnih in drugačnih razlogov poslali v razvojno ambulanto ali kam drugam.
Čeprav se še vedno čudim, da tega ne pokažejo v materinski šoli. Meni osebno se zdi to zelo pomembno, saj mamica lahko nevede naredi veliko škode z napačnim ravnanjem.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavan...
30.11.2005 20:45:25   
Seven*
Naly. K tej gospe hodiva z Emo na privat fizioterapijo in je tako dobra, da hodijo tja iz cele slovenije. Res je carica! Pa otroci jo imajo tako zelo radi..

Glede handlinga pa.. Najvecja zalost je, ko vidis na pediatricni kliniki, da prakticno nobena sestra oz. zdravnica tega ne obvlada. So mi tamalo dobesedno vlacili okrog.. Mi je kar na jok slo.. Ce bi ze kdo moral znat, potem bi pa to moralo osebje pediatricne bolnisnice..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Handlig-ravnanje z novorojenckom-predavan...
30.11.2005 21:45:34   
Petrolinka
Točno tako kot sta napisali. Tudi jaz hodim z user posted image  na fizioterapijo in sem se šele tam naučila pravilnega ravnanja z otročkom. Najbolj žalostno pa je, da ko se je mali rodil je bil odpeljan v center za nedonošenčke. Pa da vidiš kako tam sestre user posted image  delajo z takimi. Ko so ga previjale je ležal na boku pa ga za eno nogico v luft celega dvignale pa pleničko spodaj potisnale....,... še danes dobim kurjo kožo ko se spomnim.... user posted image  one bi morale na vse take tečaje. Seveda bi pa tudi mamicam morali kaj o tem povedati na materinski (vsaj informacijo kakšno, pa si lahko potem sam naprej zbiraš informacije).

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?