|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da se malo naučite Handling
31.10.2005 8:53:27   
Tiamo
Punce vse, ki pričakujete svoje sončke in ker vem, da nimate kaj početi, kot da ste na RR user posted image user posted image , vam priporočam, da si malo preberete o pravilnem ravnanju z dojenčkom oz. Hasndling. Jaz bi bila prav srečna, če bi mi kdo med nosečnostjo kaj o tem povedal. V materinski šoli ti povejo ful na hitro. Ko prideš pa prvič v posvetovalnico, te pa kregajo, da vse narobe delaš in si čisto zmeden. Pripela sem link... Punce medvedke v roke in vadit... 
http://www.mameibebe.net/dijete/dijete_sa_pp/Babyhandling/2004050506.htm
  Lp Tia74 in user posted image  Demi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 10:54:06   
Eviii
ja, full dober link user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 13:14:39   
Nina_
user posted image bravo za take straniuser posted image
user posted image bravo za vse ki pomagateuser posted image


_____________________________

Ko se rodiš so vsi veseli.
Ko umreš se vsi jočejo.
Ko živiš jim je vseeno.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 14:02:38   
janč
ma dol mi že visijo s temi pravili
pričakujem že tretjega otroka in vedno je kaj drugega
prvega sem morala polagati v posteljico na trebuh, drugega na bog, bomo videli kaj bomo delali s tretjim
ne vem zakaj se vedno nekaj zmišljujejo
pred sedmimi leti je bila lupinica prepovedana, sedaj je pa celo priporočljiva
ma čist sem že zmešana s temi pravili
srečno

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.10.2005 19:25:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janč)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da se malo naučite Handling
1.11.2005 21:02:07   
Tiamo
Nobenega boljšega linka nisem našla, zato sem pripela tega. Link je prikazan z malo starejšim dojenčkom, vendar je postopek dvigovanja z boka primeren tudi za novorojenčke, tako, da mu z dlanjo podpremo glavico. Janč, ja vsako leto je nekaj novega. Raziskave napredujejo in tako so tu novi napotki za tavnanje z dojenčki. Vsem priporočam DVD od vzajmne Vadba z dojenčkom, tam je lepo prikazano. LP Tia74

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da se malo naučite Handling
2.11.2005 7:44:05   
tinkatonka
Ja punce ta handling je baje res priporočljiv. Ker otroku že s pravilnim držanjem omogočaš da se kasneje lepo razvija, da ima normalen mišični tonus, da ni prenapet ali preveč sproščen v mišicah. Jaz bom učenja handlinga deležna že v porodnišnici imam namreč to srečo da mama dela v razvojni ambulanti tako da me bo naučila.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?