|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako obleči za spanje?
30.9.2005 13:43:58   
zivica
Vprašanje postavljam predvsem tistim, katerih otroci prespijo noč brez prepogostega zbujanja.

Naša tamala je poleti zelo lepo spala, spala je nekje od 6 do 8 ur skupaj, sedaj, ko pa se je ohladilo pa se mi zdi, da je ne zanm več primerno obleči za spanje. Celo poletje je spala pri 24 stopinjah. Prvi dan, ko se je ohladilo iz 24 na 22 stopinj sem jo očitno preveč oblekla, ker se je po treh urah spanja, zbujala vsako uro. Pravijo, da starši otroke pogosto preveč oblečemo, potem jim je vroče in se samo zbujajo žejni in jih je treba nonstop dojiti.
Sedaj je v otroški sobi nekje od 21-22 stopinj, bolj ne morem ohladiti, ker je mansarda, kaj menite, koliko naj oblečem ta malo za nočno spanje ?Imam tudi dve spalni vreči eno zimsko in eno poletno in se mi zdijo kar praktične, Štirimesečniki se že kar razbrcajo in če ga daš v spalno vrečo, veš da bo ostal pokrit.

Ali pa ji je mogoče moje mleko že premalo, v torek je bila stara štiri mesece?

hvala za odgovore
zivica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 14:03:03   
Jessy
Jaz ji oblečem mako majčko in enega pajaca z rokavi. Potem jo dam v spalno vrečo, čez pa še pokrijem z lahkom "kovtrčkom". Mi ful lepo spi. Prej, ko sem jo pokrivala samo s kovtrčkom, se mi je celo noč zbujala. Ko sem jo pa še v vrečo dala mi je spet lepo začela spat.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 14:27:35   
piščanc
naš je v bombažnem pajacu -pižami in v spalni vreči (H&M). v sobi je 21-22 stopinj.

ko je bil star 4 mesece se je tudi začel zbujati in sem mu dvakrat na dan dajala mlečne kašice, potem je bilo bolje, spet spal celo noč

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 15:54:35   
Grascakinja
Moja spi v tankem bodiju in bombažnem pižama pajacku brez stopalc, pokrita z lahkim kovtrčkom ali pa v spalni vreči brez rokavov. V sobi imamo ravno tako okoli 22 stopinj. Zbudi se povprečno 2x na noč, najprej po 6-7 in potem po 3-4 urah.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 15:54:46   
SU
Mi imamo ponoči okrog 20st. in je Maj oblečen v pajacek z dolgimi rokavi in "z nogicami", pokrit pa je z deknco in še čez z eno zelo, zelo lahko odejico, da se čisto ne razbrca. Če se ohladi mu dava toplejši pajacek, če je toplo ima tanjšega. Ko bo postalo hladneje, ga bova oblekla enako, samo pokrivalo bomo zamenjali za kotrček.

_____________________________



(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 17:18:36   
špelin@
Naša pikica spi v bombažnem pajacku (pižami) in spalni vreči.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 17:40:20   
Barči78
Moja spi v bodiju z dolgimi rokavi in bombažno pižamico s stopalčki. Pokrita je s kovtrčkom. Spi 10 ur supaj.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 19:27:19   
Lana_s
Moja večinoma spi v bodiju z dolgimi rokavi in hlačami s stopali. Pokrita pa je s kovtrčkom in če je mrzlo še dekico preko. Spi mi od 19h do 6.30, 7huser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 19:34:11   
BARBARA R.
Lahko ji je večerja prelahka. Jaz sem pri 4.-h mesecih začela z mlečnimi žitnimi kašicami.
Oblečeno pa imam sedaj pri odprtem oknu v pižami in zimski spalni vreči.
 
  user posted image

(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 20:59:51   
Talči
Naš Žiga (7,5 tednov) spančka v bodyu s kratkimi rokavi, široko povit in v pižamici - pajacu s stopali. V pajacu ima oblečene tudi čisto tanke nogavičke. Pokrit je s plišasto odejico, čez nogice (do ritke) pa ima še normalno odejico.
Ko bo bolj mrzlo pa bomo začeli oblačiti body z dolgimi rokavi in uporabljati spalno vrečo+plišasto odejico ali pa samo normalno odejico.
LP
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu zivica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 21:01:26   
Talči
Pozabila:
spi od 20.00 oz. 21.00 (odvisno, kdaj zaspi, spat ga damo ob 20.00) do nekje 3.00 zjutraj, potem se dojiva, nato pa spet do kakih 6.30.

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako obleči za spanje?
30.9.2005 21:07:04   
Marogica
Mi imamo ponoči termostat narejen na ca 19-20 stopinj. Ta manjšega (9 mes) oblečem v bodi (kratki rokavi), ki ga uporabim kot spodnjo majčko, zgornji del pižamice-bombaž ali frotir in debelejš spalno vrečo. Vedno brez nogavičk. Pokrijem pa ga z odejo. Sem mu nekajkrat prekontrolirala nogice, pa je imel vedno tople. Spi pa od 20-ca 6.30-7 ure zjutraj

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?